Kargalar Meclisi PDF İndir

tarafından
824
Kargalar Meclisi PDF İndir

Kargalar Meclisi PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 528 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, macera, polisiye ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Leigh Bardugo´dır. Kargalar Meclisi kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 28,17 TL´dir.

Kargalar Meclisi konusu ve kısa bir özet

Bir fantastik seriyi bu kadar iyi göremezdim sanırım. Geçen yaz okuduğum Gölgelerin Efendisi tadında bir seri oldukça uzun zamandır arıyordum, henüz o seviyeye ulaşmasa da oldukça güzel bir kitap. Daha saat 9 değil, gene bir tatil günü sabahın köründen kalkıp dün ki yeri bitirdim, dayanamadım. Bugün de serinin devam kitabını bir aksilik olmazsa okuyacağım.
Kitaptaki karakterler oldukça ilgi çekici ve gene çocuklardan oluşuyor. Özellikle ‘Kaz’ dikkat çekenler arasında da lider. Yazarımızın hastalığının neticesinde Kaz’a özel bir muamele yapmasını da göz ardı edemeyiz. Hasta olan gerçekten de yazar arkadaşlar. Şimdiden Allah şifa versin diyelim ona da.
Kitabımızda karakterlerin yaptıkları, ayrı başlık altındaki yaşam öyküleri ve özellikle beğendiğim hapishane sahneleri çok güzeldi. Beni sıkmadı. Tam sıkıldığımda bölüm bitiyordu açıkçası. Final kısmında pek memnun olamadım, daha doğrusu mutlu olamadım. Gelecek kitap için oldukça heyecan katıyordu tabi ama mutlu bitsin isterdim. Yani en azından benim için.
Şimdilik söyleyeceğim bu kadar, kahvaltımı yapıp başlıyorum bir engel çıkmazsa. Şimdiden herkese keyifli okumalar. Unutmadan! Mutlu hafta sonları diliyorum hepimize..

Adı : Kargalar Meclisi
Yazar : Leigh Bardugo
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 528
Kitabın Türü : Edebiyat, macera, polisiye ve roman
Orijinal Adı : Six of Crows
Dil: Türkçe
Yayınevi: Novella Dinamik Yayınları

Kargalar Meclisi PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kargalar Meclisi PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK