Karşı Konulmaz Fırtına PDF İndir

tarafından
242
Karşı Konulmaz Fırtına PDF İndir

Karşı Konulmaz Fırtına PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 472 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Samantha Towle´dir.

Karşı Konulmaz Fırtına Kitap

Karşı Konulmaz Fırtına PDF İndir özet, Jake’le yarın gerçekleştireceğim röportaj için uygun soruların listesini bir şekilde yapmayı başardıktan sonra işten eve geldim ve çantamı kahve sehpamızın üzerine bıraktım, ceketimi koltuğun koluna attım ve ayakkabılarımı ayağımdan fırlattım.

Simone mutfaktaydı. Simone’un emlak işleriyle uğraşan kuzeni aracılığıyla kiraladığımız, Cam den’daki iki yatak odalı, mütevazi bir zemin kat dairesinde oturuyorduk. Marc ve Simone oldukça yakınlardı, bu nedenle kiramız da oldukça uygundu. Başka şekilde bu daireyi tutma imkânımız kesinlikle olmazdı. Su ısıtıcısının sesiyle dalıp gitmiştim.

“Sen de ister misin?” diye sordu Simone, elindeki kahve kavanozunu kaldırarak. “Bir fincan alırım, teşekkürler.” Dolaptan bisküvileri çıkardıktan sonra kahvemi bana uzattı. Kolum un altında bisküvilerle onu küçük oturma odamıza doğru takip ettim. Koltukta yanına oturup bisküvi paketini aramıza bıraktım.

“Ee, günün nasıldı?” diye sordum, bir yandan bir bisküviyi kemirirken. Bu benim ona Jake’le ilgili olanları anlatmak için giriş cümlemdi.’Günün nasıldı Simone? … Benimki mi? Pekâlâ, yann sabah Jake Wethers’!a bir röportaj yapacağım.’ – ve bunu takiben Sirnone’dan bir sürü ve benden de belki bir miktar çığlık yükselir.

“İyi,” dedi keyifle, yüzüne doğru dökülen sarı saçlarını kulağının arkasına sıkıştırırken. “Aslına bakarsan, gerçekten harikaydı.” Bana doğru dönerek ayaklarını altına aldı. ners’ın işini aldık.” “G erçekten m i?” “Evet! Ve sonra D aniel beni ofisine alarak, beni terfi ettirdiklerini açıkladı.

Karşı Konulmaz Fırtına İNDİR