Kasırga Sessizliği PDF İndir

tarafından
231
Kasırga Sessizliği PDF İndir

Kasırga Sessizliği PDF İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 224 sayfadan oluşmaktadır. Aşk,edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Linda Howard´dır. Kasırga Sessizliği kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 14,87 TL´dir.

Kasırga Sessizliği konusu ve kısa bir özet

Geniş balo salonunu, birden tuhaf bir sessizlik kapladı… Konukların, şamdanların aydınlattığı yüzlerinde şaşkınlık dolu ifadeler vardı. Ve müzik bile susmuştu… Susan sırtının ürperdiğini hissetti. Neler oluyordu? Kimdi bu adam? Çok kötü bir şeyler olacakmış gibi hissediyordu… Preston bile sanki bir olay çıkarmaya hazırlanıyor gibiydi… Ama hayır, böyle bir şey olmasına izin veremezdi. Yeni gelen bu konuk her kim olursa olsun, sonuçta Blackstone’lerin misafiriydi ve kimsenin, özellikle de Preston Blackstone’un, ona kaba davranmasına izin veremezdi…

Adı : Kasırga Sessizliği
Yazar : Linda Howard  
Baskı Tarihi : 2012  
Sayfa Sayısı : 224  
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve roman  
Orijinal Adı : Tears of the Renegade  
Dil: Türkçe  
Yayınevi: Harlequin Türkiye  

Kasırga Sessizliği PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kasırga Sessizliği PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK