Kayıp Şehrin Laneti PDF İndir

tarafından
146
Kayıp Şehrin Laneti PDF İndir

Kayıp Şehrin Laneti PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 464 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Macera ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Clive Cussler´dır. Kayıp Şehrin Laneti kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 25,50 TL´dir.

Kayıp Şehrin Laneti konusu ve kısa bir özet

Aldo canını kurtarmak için kaçarken tropikal ormandan çıkmış, bu kez de sarmaşıklarla dolu yoğun bitki örtüsünün arasında kalmıştı. Dallan aralayarak ilerlemeye çalıştı; nefesi hınltıya dönmüş, yüzünden ter damlıyor, etrafına bakmarak bir patika bulmaya çalışıyordu. Her yeri çizilmiş, kanıyordu. Acıya aldınş etmeksizin kendini daha da zorluyor, bir yandan da peşindekilerin seslerini duymaya çalışıyordu.

Dalgalı yüzeyinde turuncuya çalan ay ışığının parıldadığı, kıvrılarak ilerleyen bir derenin kıyısında durdu; karşıya geçip yağmur ormanının derinliklerine doğru ilerlemeye devam etmekle dere boyunca denize doğru ilerlemek arasında kalmıştı. Derken, onlan duydu. Köpekleri. Çok uzakta değillerdi. Devam etmeliydi. Peşindekilere yakalanmaktansa ölmeyi yeğlerdi. Aldo yalınayak suya girdi; dere boyunca ilerlemeyi tercih etmişti. Sivri uçlu bir taş ayağına hattı. Köpekleri atıatmak için, kıyı boyunca suya bata çıka, hissettiği şiddetli acıya rağmen ilerlemeye devam etti.

Tamamen içgüdüleriyle hareket ediyordu. Aldo daha on yedisindeydi, ama yakalanacak olursa bu gece yetişkin bir erkek . gibi ölecekti. Bu düşünce onu kamçıladı: Ya peşindekileri atlatacaksın ya da ölüp gideceksin. Üçüncü bir seçenek yoktu. Arkasında, ince dalların kırılırken çıkardığı o sesleri duyunca adımlarını hızlandırdı. Artık yakalanması an meselesiydi. Kendini devam etmeye zorlayan ve tedbiri elden bırakan Aldo, hayatta kalmak adına küçük de olsa bir şans yakalamak için var gücüyle peşindekilerle arasını açmaya çalıştı.

Guadalcanal’ın yerlilerinden olan Aldo adanın bu bölümüne daha önce hiç gelmemişti -hiç kimse gelmemişti- o yüzden bölgeye dair ne kimsenin bilmediği gizli bilgilere ne de kendisine avantaj sağlayacak ufak tefek kurnazlıklar yapabilme imkanına sahipti. Elinde olan tek şey, paniğin beslediği bir güç ve köşeye sıkışmış bir fare gibi her şeyi göze alma cesaretiydi. Peşindekilerin yaklaştığını duyabiliyordu.

Bu kabusun içine nasıl düşmüştü? Böyle bir şeyin olması mümkün değil gibiydi; gel gör ki gecenin karanlığında canını kurtarmak için olanca gücüyle kaçıyordu. Birden sağ tarafında, karanlığın içinde küçük bir bambu korusu belirince bir an için oraya saklanınayı düşündü; bütün o tükenmişliği ve zorlukla aldığı her nefesi oraya saklanma düşüncesini destekliyordu. Aldo’nun canı yanıyordu; kaburgalarında şiddetli bir acı hissetti, ama bunu düşünmemeye çalışıyordu. Devam etmek zorundaydı.

Adı : Kayıp Şehrin Laneti
Yazar : Clive Cussler
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 464
Kitabın Türü : Roman, Macera  ve Edebiyat
Orijinal Adı : The Solomon Curse, 2015
Dil: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Kayıp Şehrin Laneti PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kayıp Şehrin Laneti PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR