Kehribar Dumanı PDF İndir

tarafından
98
Kehribar Dumanı PDF İndir

Kehribar Dumanı PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 272 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın Kristin Cast´dır. Kehribar Dumanı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 24,31 TL´dir.

Kehribar Dumanı konusu ve kısa bir özet

Alek kampustan ayrıldığından beri tılsımını elinden bırakmamıştı. Onu yol gösteren bir sinyal olarak kullanıyor, bütün düşüncelerini ve enerjisini ona odaklayarak kendisini Evaya götürmesini bekliyordu. Kaburgalarının altında yanan bir açlık vardı, çılgın rehberliğini izlerken onu çağırıyordu. Onun çekimine teslim olup yaklaştığı mahalleye götürmesine izin verdi. Sokak boyunca sıralanmış, önlerinde birbiriyle uyumlu posta kutuları olan evlerden oluşan tablo gibi bir manzara vardı. Her ev diğerinin kopyası gibiydi, içindeki dünyadışı güç onu zorluyor ve yakınlarda bir garaj yoluna doğru nabız

gibi atarak yönlendiriyordu. Mopedi ayaklığına yaslayarak bıraktı ve batan güneşin altında gözlerini kıstı. Posta kutusunun kapağı açıktı ve dergilerle o kadar dolmuştu ki kutudan taşanlar kurumuş çimenlerin üzerine saçılmıştı. Kurumuş gül çalıları yaya yolunun kenarına sıralanmıştı, dikenli ve susuz kalmış fidanları verandaya kadar takip etti. Her adımda ciğerlerinin altında sızlayan güç yoğunlaşıyordu. Açık avcunu kapıya bastırınca göğsü titredi.

Parmaklarının ucundan kehribar rengi bir duman çıkıyordu. “Eva.” Diğer elini kapıya götürüp şiddetle itti. Kapı fırlayıp gitti ve mermer zemine çarparak parçalandı. Alek girişe adım atınca ahşap zemin, ayaklarının altında çıtırdadı. Çürümüş yiyeceklerin keskin kokusu havayı ağırlaştırmıştı. “Eva!” diye bağırdı odadan odaya ok gibi ilerlerken. Çalışma odasına girince göğsünü şiddetli bir acı yırttı. “Eva!” diye kükredi. Boş kitap raflarını duvardan söktü. Son rafı da çekti ama o, duvara deri gibi kaynamıştı. Tahtayı kıymıklarına kadar parçalarken harcadığı güçle kasları kasıldı. Arkasında gizlenen kapı çarparak açıldı ve Alek karanlık merdivenden indi.

Adı : Kehribar Dumanı
Yazar : Kristin Cast
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 272
Kitabın Türü : Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Kehribar Dumanı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kehribar Dumanı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR