Kelebek Etkisi / Erkam’ın Evi 5 Pdf indir

tarafından
15
Kelebek Etkisi / Erkam’ın Evi 5 Pdf indir

 

“Kelebek Etkisi / Erkam’ın Evi 5” isimli kitap 132 sayfadan oluşmaktadır ; Nazmi Üce tarafından kaleme alınmıştır. DÜŞÜN YAYINCILIK tarafından 25.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.
“Kelebek Etkisi / Erkam’ın Evi 5” kitabın özetini okuyabilir, “Kelebek Etkisi / Erkam’ın Evi 5” kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. “Kelebek Etkisi / Erkam’ın Evi 5” kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
“Kelebek Etkisi / Erkam’ın Evi 5” kitabını ücretsiz indirebilirsiniz

Orwin Lazlo bir konferansında şöyle diyordu:
 
“Yıllar önce Avustralya`nın güneyinde çok büyük bir kasırga meydana gelmişti. Bu kasırga kuzeye doğru, Hindistan ve Çin`e gidip milyonlarca insanın hayatına son verecekti. Herkes büyük bir felâket beklerken bir baktık ki, bu büyük kasırga Avustralya`yı geçtikten sonra yön değiştirerek yönünü okyanusa çevirerek bütün enerjisini okyanusa boşalttı ve insanlık büyük bir felâketten kurtuldu.
Meteorolojistler seferber oldular. Bu muazzam güç, nasıl oldu da yön değiştirdi ve tüm enerjisini okyanusa dökerek yok oldu, diye araştırmaya koyuldular. Sonunda ittifakla tespit ettikleri husus şuydu:
Meğer tam o esnada, Avustralya`da kelebekler bir yerden bir yere göç ediyorlarmış. Bu göç esnasında o kelebeklerin kanatlarının o hafif çırpınışları birleşerek bu muazzam gücün yön değiştirmesini sağlamıştı.”
 
Hakikate Giden Yolda şimdiye kadar dört durakta buluşmuştuk ve her durakta o durağın kendisine has hallerini yaşamıştık. Şimdi de beşinci durak olan Kelebek Etkisi durağında bir kez daha bir aradayız.
               
Kur’an’ın rehber olduğu bir yolculukta Kelebek Etkisi oluşturmak için önümüzde hiçbir engel bulunmamaktadır. Bundan bin dört yüz yıl önce sadece Kur’an’ın rehberliğinde hareket eden bir avuç insan, tıpkı kelebeklerin yaptığı gibi aynı amaç doğrultusunda hareket ederek on yıl gibi kısa bir zaman diliminde etkisi çağları aşan muhteşem bir Kelebek Etkisi oluşturmayı başarmıştı.
               
Şimdi sıra bizde ve bir daha aynı şekilde bir Kelebek Etkisi oluşturma zamanıdır.
Var mısınız?