Kemikler Şehri PDF İndir

tarafından
149
Kemikler Şehri PDF İndir

Kemikler Şehri PDF İndir kitabı 2005 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 463 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Michael Connelly´dir.

Kemikler Şehri Kitap

Kemikler Şehri PDF İndir, Ertesi sabah saat dokuzda. Wonderland Caddesinin sonu yasa infaz kampı gibi görünüyordu. Ve tüm bunların merkezinde de Harry Bosch vardı. Devriyeden, K-9’dan, Bilimsel Araştırma Birimi’nden, Adli Tıp’tan ve Özel Hizmetlerden gelen çalışma gruplarını o yönlendiriyordu.

Bir polis helikopteri yukarıda tur atıyor ve polis akademisinden gelen öğrenciler verilecek emirleri bekliyordu. Hava indirme Birimi herkesten önce harekete geçti, Bosch’un sarı bandı sardığı adaçayı çalısını işaret alıp kemiklerin bulunduğu noktaya, Wonderland’in imkan sağladığı oranda en yakın geçişi belirlediler.

Daha sonra Özel Hizmetler Birimi işe koyuldu. Ağaç ve çalılara dolanan sarı bandı izleyerek yokuş yukarı tırmanmaya başladılar. Altı adamdan oluşan grup, ellerindeki çekiçlerle birkaç ahşap basamağı birbirine birleştirip, kendilerini kemiklerin bulunduğu meydana çıkartan bir yol açtılar, basamakların yanına da ip çektiler.

Şimdi alana girip çıkmak. Bosch’un bir gün önce harcadığı çabadan çok daha azını gerektiriyordu. Bu kadar büyük bir polis çalışmasını gizli tutmak mümkün değildi. Dolayısıyla saat dokuz civarında arazinin çevresi tam bir basın kampı haline gelmişti.

Yayın kurumlarına ait kamyonlar, araştırma yapılan alanın çevresine yerleştirilen engellerin ardına yığılmıştı. Muhabirler bir araya gelip küçük çapta gruplar oluşturmaya başlamışlardı. Ve kesinlikle sayıları beşten az olmayan helikopterlerle polis helikopterlerinin tepesinde uçuyorlardı.

Tüm bu karmaşa çevre halkını oldukça rahatsız etmişti, Parker Center’daki polis karakoluna birçok şikâyet gitmişti. Bosch ilk grubu yukarıya, olay yerine çıkartmaya hazırlanıyordu. İlk olarak olaydan dün gece haberi olan Jerry Edgar ile görüştü. Tamam, herkesten önce ME* ve SID’i** oraya çıkartacağız,” dedi. “Ardından polis koleji öğrencilerini ve köpekleri götürürüz. Senin herkese göz kulak olmanı istiyorum.”

Kemikler Şehri İndir

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR