Kendimden Uzaklaşıyorum Sonra Tekrar Kendime Kavuşuyorum Pdf indir

tarafından
146
Kendimden Uzaklaşıyorum Sonra Tekrar Kendime Kavuşuyorum Pdf indir

 

“Kendimden Uzaklaşıyorum Sonra Tekrar Kendime Kavuşuyorum” isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; Semih Uçar tarafından kaleme alınmıştır. NESİL YAYINLARI tarafından 28.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.
“Kendimden Uzaklaşıyorum Sonra Tekrar Kendime Kavuşuyorum” kitabın özetini okuyabilir, “Kendimden Uzaklaşıyorum Sonra Tekrar Kendime Kavuşuyorum” kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. “Kendimden Uzaklaşıyorum Sonra Tekrar Kendime Kavuşuyorum” kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
“Kendimden Uzaklaşıyorum Sonra Tekrar Kendime Kavuşuyorum” kitabını ücretsiz indirebilirsiniz

Bana hayatını bir cümleyle anlat deseler, “kendimden uzaklaşıyorum, sonra tekrar kendime kavuşuyorum” derim. Kendimden uzaklaşmak, sonra tekrar kendime dönmeye çalışmak. İşte hayatım bundan ibaret. Bu kitap da her şeyden önce, bitmek bilmeyen o tekrar kendime kavuşma çabamın bir ürünü.
Ve nedendir bilmiyorum, yaşayarak, düşünerek veya okuyarak bulduğum bir hakikatin bana yardım ettiğini fark ettiğim zaman dışarı çıkarıp bağırasım, bunu herkesle paylaşasım geliyor. Yaşadıklarımdan çıkardığım bir ders hayatımı olumlu yönde değiştirdi mi kaynağını hâlâ bulamadığım bir güdü beni yerimden kaldırıyor ve “Bunu şimdi başkalarına da anlatacaksın.” diyor. Öyle anlarda sokaktan geçenleri kolundan tutup, “Bak, ben bunu keşfettim ve bunun sayesinde bana yaşamak artık biraz daha kolay geliyor. Lütfen, bunu şimdi sen de al ve artık benim kadar zorlanma,” demek istiyorum.
Bu kitap işte tüm bu tecrübelerle ve duygularla yazıldı. Yaşananları kolaylaştırmak, sizi kendinize yaklaştırmak için…