Kesişen Hayatlar Kafesi PDF ve EPUB İndir

tarafından
105
Kesişen Hayatlar Kafesi PDF ve EPUB İndir

Kesişen Hayatlar Kafesi PDF ve EPUB İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 512 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Deborah Smith´dır. Kesişen Hayatlar Kafesi kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 17,36 TL´dir.

Kesişen Hayatlar Kafesi konusu ve kısa bir özet

İki insanın hayatta aldığı Katı darbeler, düş, imaj kırıklıkları, pişmanlıklarının onları bir araya buluşturup, Yepyeni bir yaşam sunmasını ve yaşamış oldukları bu zorlukları, geçmişteki korkularını ve geleceğe değin, üzerine tasalarını bırakmaya ve geleceğe umutla bakmaya başlamalarının uzun sürecini yansıtan bir yaşam hikayesini konu Meydan bir roman. Okurken beğendiğim cümleler, betimlemeler oldu. fakat bu kitabın hepsinin kusursuz olduğuna değin, üzerine bir şey söylemeyeceğim aslına bakarsanız çok da beğenmedim. fakat şunun farkına vardım, herkesin geçmişte yaşamış olduğu belki de Fena bir hatıra olarak biriktirdiği hayata değin, üzerine deneyim kazandığı kendine Hisse biçtiği Hususi anları Mevcut. nihayet olarak katiyen güzelliğinizle Çok övünmeyin 🙂

Adı : Kesişen Hayatlar Kafesi
Yazar : Deborah Smith
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 512
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Novella Yayınları

Kesişen Hayatlar Kafesi PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kesişen Hayatlar Kafesi PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR