Kılıçtan Daha Keskin PDF İndir

tarafından
69
Kılıçtan Daha Keskin PDF İndir

Kılıçtan Daha Keskin PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 440 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Jeffrey Archer´dır. Kılıçtan Daha Keskin kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 17,85 TL´dir.

Kılıçtan Daha Keskin konusu ve kısa bir özet

İlk yolculuğuna başlamış ve tüm İhtişamıyla denizde süzülen bir gemi… İçinde, birçoğu önemli makamlarda görev yapan binlerce yolcu… Pusuda bekleyen düşmanlar ve Gecenin sessizliğini jilet gibi kesen bir patlama sesi…

Başkan Clifton, tehlikenin kıyısında yürüdüğünü biliyordu. Ancak gemisi Buckingham’ın saldırıya uğraması onun için beklenmedik bir durumdu. Patlamanın ardından karşı karşıya kaldığı meraklı soruları cevaplamaktan kaçınıyordu. Ancak artık, kendini korumak istediği tehlikenin kıyısında değil tam ortasında yürüyordu.

“Jeffrey Archer, okuyucuya hikâyenin devamında ne olacağını merak ettiren eşsiz bir yetenek.”
-The Washington Post-

Adı : Kılıçtan Daha Keskin
Yazar : Jeffrey Archer
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 440
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : Mightier Than The Sword
Dil: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap

Kılıçtan Daha Keskin PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kılıçtan Daha Keskin PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR