Kimi Öptüğüne Dikkat Et! PDF ve EPUB İndir

tarafından
171
Kimi Öptüğüne Dikkat Et! PDF ve EPUB İndir

Kimi Öptüğüne Dikkat Et! PDF ve EPUB İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 428 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Jennifer L. Armentrout´dır. Kimi Öptüğüne Dikkat Et! kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,14 TL´dir.

Kimi Öptüğüne Dikkat Et! konusu ve kısa bir özet

Kitabı sevdim dememe lazım yok galiba. Fantastik kitap sevenlerin bayılacağını düşündüğüm çok hoş bir kitap. Yazarın kalemi çok iyi ve kurgu süper. Kurguda Süleyman`ı afsun kitabı ve orda bahsedilen iblisler vs.lere dayandırılma olması henüz çok sevmeme sebep oldu. Kitap mitoloji sevenler için güzeldir, üzerine sevmediğim şeyse içerik değil de o absürt kapak. Kapakla içindekilerin alakası yok. Gene geri kapak okumadan aldım. Beklediğim yalnızca bir sevi hikayesiydi. Çünkü kapak bunu vaat ediyordu, kaldı ki kitabın adı de. fakat ne ad olmuş, ne kitap.

Adı : Kimi Öptüğüne Dikkat Et!
Yazar : Jennifer L. Armentrout
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 428
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : White Hot Kiss
Dil: Türkçe
Yayınevi: Dex Kitap

Kimi Öptüğüne Dikkat Et! PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kimi Öptüğüne Dikkat Et! PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR