Kırmızı Piyano PDF İndir

tarafından
144
Kırmızı Piyano PDF İndir

Kırmızı Piyano PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 360 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat ve Korku kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı  Josh Malerman´dır. Kırmızı Piyano kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 19,25 TL´dir.

Kırmızı Piyano konusu ve kısa bir özet

Çıkan bütün kitaplarını okudum ama bir Malerman kitabına vize haftasından bir önceki akşam başlamamak gerektiği aklımdan gitmiş. İlk 50 sayfa zati su gibi aktı ve ben kafamı kaldırıp “Eyvah!” dedim ama çok geçti. Bitmeliydi.

Nitekim öyle de oldu. Bitti. Malerman kalemi tecrübe et bir harbi Mevcut bunu kimsenin yadsıma edebileceğini düşünmüyorum. Ki şöyle ki; konusu Kafes’in altında da kalsa özdeş akıcılıkta sürüyor Al Piyano.

Adı : Kırmızı Piyano
Yazar : Josh Malerman
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 360
Kitabın Türü : Edebiyat, Korku
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları

Kırmızı Piyano PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kırmızı Piyano PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR