Kış Cinayeti PDF İndir

tarafından
190
Kış Cinayeti PDF İndir

Kış Cinayeti PDF İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 96 sayfadan oluşmaktadır. Polisiye, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı S. S. Van Dine´dır. Kış Cinayeti kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 4,86 TL´dir.

Kış Cinayeti konusu ve kısa bir özet

Bu kitap hem Amerika hem de İngiliz okurlarını da ele alarak yazılmış ve insanların psikolojik sorunlarını ele alan konuları işlemektedir. Bu kitap içerisinde insanüstü olan her türlü yaratık ve insanları görebilir aynı zamanda kendinizi de onların yerine koyabilirsiniz. S.S Van Dine kitabı olan bu roman her türlü pis işlere bulaşmış kişiler tarafından neler yaşandığını anlatmaktadır.

Kitap Özeti

Kitabın kahramanı Higgs köşede bir yerde oturuyordu. Ağlamaktan gözleri şişmiş aynı zamanda bembeyaz olan yüzü tanınmaz hale gelmişti. Elini göğsüne götürdü ve derin derin nefes alıp kendini sakinleştirmeye çalıştı. Olanlara bir anlam vermeye çalışıyordu. Uzun süre olduğu yerde kıpırdamadan durdu ve kapıdan gelecek bir sesi bekliyordu. O sesin gelmesi ile birlikte kendine geldi. Baygınlığı geçti ve biraz daha kendini rahat hissetti. ‘Şükürler olsun ki buradasınız Bay Vince’.  Higgs konuşurken o kadar çok titriyordu ki konuştuğu kelimeler zor seçiliyordu. Uzun süre cevap bekledi gibi geldi fakat aslında cevap hemen gelmişti. Zaman onun için çok yavaş akıyordu. Şokun etkisini hala atlatamamış uzun süre boş boş beklemişti. Sonrasında kendine gelerek ‘Bay Richard’ı bulamadım, çabuk buraya gelin korkunç bir olay yaşandı’ diyebildi. Tabii ki bu söyledikleri de zor anlaşılıyordu. Adeta felç geçirmiş gibiydi.

Koşar adımlar ile merdivenlerden aşağıya doğru indi ve sağdaki büyük kapılı odaya hızlıca giriş yaptı. Bu oda Rexon’un çalışma odasıydı. Oda adeta savaş alanı gibi olmuştu. Her yer dağılmış sanki bir şey aranmış gibiydi. Bulunamamış olmalıydı ki diğer odalar da aynı şekilde dağıtılmıştı. Higgs iyice kendinden geçmiş tamamen konuşma yetisini kaybetmişti. Yaşadıkları karşısında çılgınca bağırmak istiyor fakat sesi çıkmıyordu. Çalışma odasına girdiklerinde büyük malikânenin sahibi yerde yatıyordu. Uzun süredir orda olduğu belli oluyordu. Fakat Higgs hiçbir tepki veremedi uzunca malikâne sahibine boş boş baktı. Daha sonra kapı gıcırtısı ile kendine geldi.

İşlenen cinayetin ve kaybolan insanların bulunduğu bu ev içerisinde kafayı yememek elde değildi. Sahipsiz sanılan ev aslında farklı kişiler tarafından çok önce ele geçirilmişti.

Adı : Kış Cinayeti
Yazar : S. S. Van Dine
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 96
Kitabın Türü : Polisiye, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Labirent Yayınları

Kış Cinayeti PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kış Cinayeti PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR