Kısa Saçlı Kadınlar PDF İndir

tarafından
45
Kısa Saçlı Kadınlar PDF İndir

Kısa Saçlı Kadınlar PDF İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 146 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Patrice Leconte ´dır. Kısa Saçlı Kadınlar kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 17,00 TL´dir.

Kısa Saçlı Kadınlar konusu ve kısa bir özet

Şanlısınız diyor Arlette ” Ayağıma kalın çoraplarımı çekip saçma bir film seyretmek benim de hayalim.Ya da…Ama bu akşam buna olanak yok ne yazık ki, kocamın arkadaşlarına Bourdieux´lere gidiyoruz.Can sıkıcı dostlar, anlayacağınız.Son çerezimi yedikten sonra sofraya geçmek üzereyken, sizi düşüneceğim Thomas, yumuşak bir kanepeye gömülmüş, dizlerinizin üzerinde bir pizza kutusu, gözleriniz filmde… Evet Şanlısınız…

Herkes, yani Louise, Yvette ve Sandrine böylesine güzel boş bir cumartesi gecem olduğu konusunda Bayan Capliet´yle aynı fikirdeler, bana gıpta ediyorlar, beni kıskanıyorlar, oysa içtenlikle söylemek gerekirse…

Bu durumdayız işte, herkes çalışıyor, müşteriler birbirini izliyor, bugün cumartesi.İşte o sırada telefon çalışıyor.Bayan Capliet açıyor telefonu:

” Alo, Stylo de Venus… Ah, sen misin ? Ne var ? Evet…Tamam… Tanrım, çok yazık, ben de o kadar seviniyordum.Ne yapalım, önemli değil, başka sefere… Aslında iyi oldu, envanter için burada kalabilirim…Hayır beni bekleme, geç dönerim.Gece görüşürüz.”

Telefonu kapatıyor.Tam bir müşteri Schaeffer´ı için aldığı kartuşlarla dışarı çıktığı ve mağaza bir süreliğine boşaldığı sırada. Bayan Capliet bize işte o sırada ” Bu akşam Bourdieux´lere gitmiyoruz, son anda bir engelleri çıkmış.Size, bu cumartesi akşamı, Thomas´yı öyle yalnız bırakmamayı ve akşamı onunla geçirmeyi öneriyorum. Kim Gelebilir ?

Adı : Kısa Saçlı Kadınlar
Yazar : Patrice Leconte
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 146
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

Kısa Saçlı Kadınlar PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kısa Saçlı Kadınlar PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR