Kişisel Gelişim Kitapları

tarafından
262
Kişisel Gelişim Kitapları

Her insanın mutlaka içinde saklı ve gizli tuttuğu, bir türlü yenemediği ve barışamadığı yönler vardır.Örnek verecek olursak; öz güvensizlik, utangaçlık, korkular, fobiler ve daha bir çok bunlara benzer etmenler içimizi kemirir durur.

Bu gibi özellikler yüzünden hayatımızı güzel bir şekilde yaşayamayız.Eğer utangaçsak, insanların içinde konuşamayız veya farklı bir ortama giremeyiz.Eğer özgüvensizsek hiçbir zaman bir adım ileri gidemeyeceğiz demektir.Kişisel Gelişim kitapları bu yönde devreye giriyor.

özgüven kitapları
nasıl özgüvenli olurum

Bu gibi sorunları aşmak ve hayatımıza yeni bir beyaz sayfa açmak için mutlaka kendimizi geliştirmemiz gerekir.Kendimizi yani kişisel gelişimimizi tamamlamamız için de, yardımlar almalıyız.

Sizler için en iyi kişisel gelişim kitaplarını inceledik ve yine sizler için paylaşıyoruz.Bunların yanında kişisel gelişim kitapları pdf olarak sitemizden indirebileceksiniz.

Duygusal Zeka

Daniel Goleman´ın yazdığı Duygusal Zeka kitabı bir çok alanda çığır açmıştır.Normal IQ´lu çocukların hayatları daha düzenli giderken yüksek IQ´lu çocukların hayatları daha düzensiz ve dengesiz gitmesini anlatmıştır.

Burada ki IQ kavramını bizlere anlatıyor ve asıl olması gereken duygusal zekayı bizlere vurguluyor.Eğer duygusal zeka eksikliği bir kişide görülürse, o kişi hayatında, iş yaşamında, arkadaşlık ilişkilerine başarılı olamaz.

Duygusal Zeka pdf indir kitabını sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Avcunuzdaki Kelebek

Ahmet Şerif İzgören´in yazdığı Avcunuzdaki kelebek kitabı bir çok hikayeyi içinde barındıran, üst düzey kişisel gelişim ile ilgili makaleler barındıran ve herkesin sevdiği bir kitaptır.İş dünyası, normal yaşam ve daha bir çok konu ile ilgili çok gerçekçi bilgiler bulabileceksiniz.

Avcunuzdaki Kelebek PDF indir kitabını ücretsiz indirebilirsiniz.

Konsantrasyonun Gücü

Dünya hafıza şampiyonu olan Melik Duyar´dan konsantrasyon ile ilgili güzel bir kitap.Sıradan bir insan bile eğer konsantrasyonu sağlarsa yapamayacağı hiç bir şey yok.Eski mucitlere bakarsanız, örneğin Nicola Tesla ışığı bulmak için ne kadar çalıştı ve çabaladı, belki günlerce, haftalarca o işin başından kalkmadı yani konsantre oldu.

Konsantrasyonun Gücü PDF indir kitabını ücretsiz indirebilirsiniz.

Mutluluk Psikolojisi

Nevzat Tarhan tarafından yazılan Mutluluk Psikolojisi kitabı insanları mutlu olmaktan alıkoyan her şeyi ortadan kaldırmak için çabalar.Günümüzün hastalığı olan Stres ile nasıl başa çıkılacağı ile ilgili bilgiler verir.

Mutluluk Psikolojisi PDF İndir kitabını ücretsiz olarak indirin

Çekim Yasası

Lynn Grabhorn ile yazılan The Secret Çekim Yasası kitabı, istediğiniz her şeyi nasıl hayatınıza kozmik enerji ile çekeceğiniz anlatıyor.Kitapta başarılı insanların sırlarını ve bu sırları nasıl kullanacağınıza dair bilgiler veriyor.

The Secret Çekim Yasası PDF İndir kitabını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.