Kıvılcım Sahili PDF ve EPUB İndir

tarafından
96
Kıvılcım Sahili PDF ve EPUB İndir

Kıvılcım Sahili PDF ve EPUB İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 448 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, Edebiyat ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Debbie Macomber´dır. Kıvılcım Sahili kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 19,13 TL´dir.

Kıvılcım Sahili konusu ve kısa bir özet

Fazla heyecanlı, çok akıcı bir kitaptı. Cedar Cove serisi o kadar beni bizzat içine aldı ki… Serinin bu kitabında en çok Linette’ye üzüldüm. Cal’ın davranışına gelince de; tipik bir asosyal insana kıymet verdiğinde; bir şekilde seni ayrımlı bir noktada, verdiğin değeri suistimal edip verdiğin değere pişman ettiğini görmüşümdür. “Acıma acınacak hale düşersin” lafını da hayatta en çok bu tip olayların sonucunda duymuşumdur. Bir önceki kitabında da yangının kimin kıçarmış olabileceği hakkında 2 şahıs vardı aklımda. iki isimde kitabın nihayetinde suçlu duyuru edilenlerden (bu isimlerin arasında netlikle Anson yoktu). Yazarın diğer kitaplarını okumak için çok sabırsızlanıyorum.

Adı : Kıvılcım Sahili
Yazar : Debbie Macomber
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 448
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : 6 Rainier Drive
Dil: Türkçe
Yayınevi: Novella Yayınları

Kıvılcım Sahili PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kıvılcım Sahili PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR