Kız Avcıları PDF İndir

tarafından
63
Kız Avcıları PDF İndir

Kız Avcıları PDF İndir kitabı 1965 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 224 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Mayk Hammer´dir.

Kız Avcıları ÖZET

Kız Avcıları PDF İndir özet, Beni kaldırım kenarında buldular. Yattığım yerde gecenin karanlıklarına gömülmüş, yasıyormuydum, ölü müydüm farkında bile değildim. Az ilerde bir otomobil durdu. Arabanın kapıları açılıp kapandı, sonra iki kişi baş ucumda konuşmaya başladı. Bir çift kol beni silkeleyerek doğrulttu; çekerek, dik tutmaya çalıştı. Polis: «Sarhoş,» dedi. Öteki ışığa doğru çevirdi beni. «Üstübaşı pek pis kokmuyor ama.

Kafasındaki yarık herhalde düşme eseri değil.» «Cop vuruğu mu yani?» «Mümkün…» Kafamdaki yarık için ne derlerse desinler, umurumda değildi. İkisi de yanılıyorlardı. İk i saat evvel kafayı çekmiş sarhoştum. Ama şimdi değildim. Arslan gibi kükrüyordum iki saat önce. Sonra meyhanenin karşı tarafından bir şişe uçarak gelmişti.

Ondan sonra da o arslanın yerinde yeller esmeye başlamıştı. Bir virgül bile değildim artık. İçimdeki boşluk alabildiğine derinleşiyordu. Torpili yemiş, dibi bulmuş bir gemiden farkım yoktu artık… Bir el çenemi çevirerek yüzümü yukarı kaldırdı. «Ah, serserinin biri bu be. Kimbilir ne halt karıştırdı. Biri hesabını görmüş olmalı.» «Sen bu kafayla ömrü billâh çavuş olamazsın, oğlum.

Herifin üstündeki elbiseye baksana. En azından yüz dolarlık bir takım. Vücuduna da tıpatıp oturmuş. Ismarlama diye haykırıyor. Elbisenin üstündeki toz toprak ta yeni sürünmüş. Leke falan değil.» «Pekâlâ. Amcacığım, cüzdanına bakalım; kimmiş, anlayalım.

Sonra da posta ederiz.» Gür sesli polis güldü, elleriyle ceplerimi dışından yokladı, sonra iç cebimden cüzdanımı çekip aldı. «İçinde bir şey yok,» dedi. «Bomboş…» Boş ha! Kafayı çekmek için jyola çıktığımda yüzerlik iki bank not vardı cüzdanda. Hayli şenlikli bir gece geçirmiş olmalıydım herhalde. İki yüz dolarlık bir gece…