Kolera Günlerinde Aşk PDF İndir

tarafından
376
Kolera Günlerinde Aşk PDF İndir

Kolera Günlerinde Aşk PDF İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 448 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, edebiyat, Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Gabriel Garcia Marquez´dır.

Kolera Günlerinde Aşk konusu ve kısa bir özet

Kolera Günlerinde Aşk, terk edilmiş bir sevgilinin, yeniyetmelik yıllarından başlayıp yaşlılığın alacakaranlığına dek süren yarım yüzyıllık aşkının öyküsü. Büyülü gerçekçilik akımının büyük ustası Gabriel García Márquez, bu romanı tam bir destana dönüştürüyor: aşkın, deli-akıllı, yabanıl-evcil, tensel-romantik tüm biçimlerinin pastoral bir şiirin büyüsüne büründüğü bir destan.

 XIX. yüzyılın XX. yüzyıla dönüştüğü bir zaman dilimini kapsayan bu bitmeyen aşkın gerisinde, çağdaşlaşma çabası içindeki bir toplumun sorunlarını, özellikle taşra kentsoyluluğunun saçmalıklarını ince bir alayla gözler önüne seriyor. Roman boyunca aşk acılarının lirik esintileri arasında, García Márquez’in insancıl mizahı sürekli olarak duyuruyor kendini. Bu nitelikleriyle Kolera Günlerinde Aşk, bu büyük yazarın eserleri içinde, başyapıtı sayılan Yüzyıllık Yalnızlık’ın hemen yanında yerini alıyor.

Kitabın Adı Kolera Günlerinde Aşk
Yazar : Gabriel Garcia Marquez
Baskı Tarihi : 2019
Sayfa Sayısı : 448
Kitabın Türü : Aşk,Edebiyat ve Roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Can yayınları
Ülke : Türkiye

Kolera Günlerinde Aşk PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kolera Günlerinde Aşk PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR