Koma PDF İndir

tarafından
126
Koma PDF İndir

Koma PDF İndir kitabı 1978 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 363 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Korku, Gerilim ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Robin Cook´dır. Koma kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 07,50 TL´dir.

Koma konusu ve kısa bir özet

Susan Wheeler tıp fakültesi üçüncü sınıfında okuyan başarılı ve oldukça güzel bir kızdır. 4 arkadaşı ile beraber Boston Memorial Hastanesi’nde staj yapmaya başlar. Ancak genç ve sağlıklı insanlar ameliyat sonrasında komaya girmeye başlamıştır ve bu durum onun dikkatini çeker. Stajyer öğrencilerden sorumlu olan doktor Mark Bellows, Susan’dan çok etkilenir ancak mesleğini de çok önemsediği için ona inanmaz.

Bazı koma hastaları özel bir kliniğe gönderilmektedir. Ayrıca hastanedeki doktor Harris, müdür Oren ve pek çok isim bu araştırmadan dolayı kızı Kara listeye almıştır. Sadece başhekim doktor Stark onu destekler. Bir katilden kaçan Susan, özel kliniğe Stark vasıtasıyla gider ve gerçeği öğrenir. Hastalar organ nakli için bile bile çeşitli ilaçlarla komaya sokulmuştur.

Mark’tan bile şüphelenir ancak işi organize eden kişi hiç beklenmedik bir isimdir. Acaba Susan bu işten sağ salim kurtulabilecek midir? Mark Susan’a inanıp ona yardım edecek midir? Bu çete yakalanacak mıdır? Keyifle soluksuz okunan bir roman.

Adı : Koma
Yazar : Robin Cook
Baskı Tarihi : 1978
Sayfa Sayısı : 363
Kitabın Türü : Edebiyat, Korku, Gerilim ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Koma PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Koma PDF ve EPUB İndirme Linkleri

EPUB KİTAP İNDİR