Köprü PDF ve EPUB İndir

tarafından
95
Köprü PDF ve EPUB İndir

Köprü PDF ve EPUB İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 408 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Claire Wallis´dır. Köprü kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 24,05 TL´dir.

Köprü konusu ve kısa bir özet

Kitabı On günde bitirmemin nedeni sıkıcı olması değildi. Araya dizilerim girdiği için bayağı aksattım. Kitaba istikbal olursam.

Konusu farklıydı, uzun zamandır hiç bu kadar sıkıntılı ve sempatik bir bey Ira okumamıştım. David, sıkıntılı bir bey. Annesi yüzünden, bunu kitabın ilerleyen sayfalarında görebilirsiniz. Sevgililerini bir köprüden atıyor. bazı vakit bizzat istekleriyle atlamalarına sebep oluyor, bazı vakit da kendisi atıyor. Ve anladığım kadarıyla yalnızca biri düşerken yakalamaya çalıştı ve yakalayamadı. Kitabın sonu da buna benzer bitiyor zati. Herkes ‘kitabın sonu neydi öyle yaa’ dediği için elimde olmadan kafamda bir nihayet şekilllenmişti. Biliyordum sonunun böyle olduğunu. Kitap bitince, ilk sayfalarını açıp okumak isteyebilirsiniz. Çünkü nihayet bölümü ilk kısımda verilmiş. Adapte olması zor bir kitap değil. Okunur. İkinci kitabı Dalga çıktıve okumak için heyecanlıyım. atik kitaplarında araya vakit girince başlama isteği, okuma isteği kayboluyor. En azından bende öyle. Güzeldi, okunabilir.

Adı : Köprü
Yazar : Claire Wallis
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 408
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Push
Dil: Türkçe
Yayınevi: Yabancı Yayınları

Köprü PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Köprü PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR