Kumandanın Aşığı PDF ve EPUB İndir

tarafından
170
Kumandanın Aşığı PDF ve EPUB İndir

Kumandanın Aşığı PDF ve EPUB İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 384 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Pam Jenoff´dır . Kumandanın Aşığı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 28,81 TL´dir.

Kumandanın Aşığı konusu ve kısa bir özet

Benim gibi tarihi romanları, kurguyla savaşın gerçeklerinin birleşimini okumayı sevenlerin kaçırmayacağı kitap denilebilir.!

Ama Cenk dönemini anlatan bir kitaba göre yazarın dilini kifayetsiz buldum. şart olan zevk ve tarihin o içimize işlemesi şart olan duygusunu yeterince yansıtamamış.

Yahudi bir kız olan Emma hayatta kalabilmek için kılık değiştirip katolik bir kadına yani Anna´ya dönüşür. Kitap bir atik ve Diplomatın Karısıyla bu hikayeye sürek edeceğim.

Bu türü sevenler için tavsiye edebilir miyim bunu devamında paylaşacağım…

Adı : Kumandanın Aşığı
Yazar : Pam Jenoff
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 384
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : The Kommandant’s Girl
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Kumandanın Aşığı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kumandanın Aşığı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR