Kupa Altılısı PDF İndir

tarafından
165
Kupa Altılısı PDF İndir

Kupa Altılısı pdf indir kitabı 2016 yılında basılmıştır ve 416 sayfadan oluşmaktadır.Kupa Altılısı kitabının yazarı L. H. Cosway´dir.Kupa Altılısı pdf kitabını yandex ile hemen indirin.

  • Adı:Kupa Altılısı
  • Yazar:L. H. Cosway, Bige Turan (Çevirmen)
  • Alt başlık:Hearts Serisi 1
  • Baskı tarihi:Mart 2016
  • Sayfa sayısı:416

L. H. Cosway – Kupa Altılısı Kitabı Ön Okuma

Sıradaki numarada cebinden küçük bir tabanca çıkarıp kafasına dayadı. Kulaklarıma kan sıçradığını hissederek yüzümü buruşturdum. Geçmişteki travmalarım, beni böyle bir sahne karşısında panik olmaya programlamıştı ve sahici olmadığını bilsem de her yerim diken diken oldu. Jay tetiği çekip şiddetli bir patlama sesi çıkarken kafasının diğer tarafından konfetiler fışkırdı.

Bense koltuğun ucunda oturuyordum. Kalbim duracak gibiydi, gözlerimi sıkıca kapattım. Tabancalar benim için her zaman çok kötü bir görüntüydü, oyuncak bile olsa. Alkış sesi, en az sahte tabancanın patlaması kadar kulağımı sağır etti. Jay tabancayı alıp iki eliyle kapattı. Ellerini açtığında tabanca yok olup avucundan bir kuş uçtu. Bir kumru. Evcil kumrularından biriydi!

Bir şekilde, bir savaş simgesinin barış simgesine dönüştüğünü görmek içime su serpti. Beynimi rahatlattı, travmayı yumuşattı. Kumru Jay’in etrafmda uçup omzuna kondu. Jay kuşu alarak ellerini tabanca tutar gibi öne uzattı. Eliyle kuşun üstünde çarpı çizdi ve kuş ikilendi. Vay anasını.