Labirent Ölümcül Kaçış PDF İndir

tarafından
620
Labirent Ölümcül Kaçış PDF İndir

Labirent serisinin ilk kitabı olan Labiret Ölümcül Kaçış PDF İndir yaparak telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan okuyabilirsiniz.

LABİRENT ÖLÜMCÜL KAÇIŞ ÖZET

James Dashner’ın kaleme aldığı ve çok uzun zaman boyunca en çok satanlarda kalan ve bu başarısı ertesi beyazperdeye de aktarılan Labirent serisinin ilk kitabı olan Labirent Ölümcül Kaçış PDF İndir Pşu an için serinin de en iyi kitabını oluşturuyor diyebiliriz. Şimdilik olmasının nedeni de kesif talep üzerine serinin 5. kitabının da yazılmaya başlanması ve 2016 yılında yayınlanma planlarının olması. 

Labirent: Ölümcül Kaçış romanının konusu gerçekte çok kolay. Büyük bir labirentin ortasına bırakılan gençlerin oradan çıkmasını anlatan bir konuyu ele alıyor.Bu hikayeyi güzelleştiren ise labirentin arkasında ne olduğudur.

Thomas bir anda kendini bir asansörün içinde bulur ama hayatına değin, üzerine hiçbir şey hatırlamaz. Nedensizce yalnızca bizzat ismini hatırlar. Asansör Aniden durduğunda ise yukarıdaki kapak açılır ve içerisi gün ışığı ile dolar. Tepeden ona bakan kendisi gibi oldukça Çok genç vardır. Yepyeni gelen Thomas gençler tarafından çaylak olarak adlandırılır ve Thomas Yepyeni yuvasında yaşamaya başlar.

Thomas’ın Yepyeni evinin ismi Kayran’dır ve etrafı devasa duvarlar le çevrilidir. Dört tarafta da devasa duvarlar bulunur ve dört duvarda da gündüzleri Aleni olan ama akşam olunca kapanan devasa girişler vardır. Thomas gibi buradaki bütün gençler geçmişlerine değin, üzerine hiçbir şey hatırlayamazlar. Hafızaları silinmiş olan gençler bir yaratıcı tarafından buraya gönderilmişlerdir.Her ay yanlarına Yepyeni bir genç gönderilir ve dahası her hafta bütün ihtiyaçları esrarlı asansör tarafından karşılanır. Buradan kaçışın Biricik bir yolu vardır ve o da gündüzleri açılan kapılardan labirentin içine girip çıkışı bulabilmektir.