Lacan’ı Anlamak PDF ve EPUB İndir

tarafından
91
Lacan’ı Anlamak PDF ve EPUB İndir

Lacan’ı Anlamak PDF ve EPUB İndir kitabı 2010 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 128 sayfadan oluşmaktadır.Psikoloji  kategorilerine girmektedir.Kitabın Herve Castanet´dır . Lacan’ı Anlamak kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 15,60 TL´dir.

Lacan’ı Anlamak konusu ve kısa bir özet

Freud psikanalizi icat etti. Lacan ise psikanalize Yepyeni bir Ebat kazandırdı. Kitap Lacan felsefesinin anne hatlarını az çok bana gösterdi. Önemli olan Lacan’ı anlayabilmek fakat bu kitapla olası değil. Dilin ayrımlı bir yapısı olmasını, bilinçdışı ile bağdaştırması ve dilin bilinçdışı ile özdeş özellikler göstermesi kaçınılmazdır” söylemi irdelenmelidir. şayet Freud’u biliyorsak temele Freud öğretisini alarak Lacan’ı anlayabiliriz düşüncesindeyim. gözgü, öteki, özne joussancelar kavramlarını fazlasıyla irdelemek gerekir.

Adı : Lacan’ı Anlamak
Yazar : Herve Castanet
Baskı Tarihi : 2010
Sayfa Sayısı : 128
Kitabın Türü : Psikoloji
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Encore

Lacan’ı Anlamak PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Lacan’ı Anlamak PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR