Lanetli Sevgili PDF İndir

tarafından
201
Lanetli Sevgili PDF İndir

Lanetli Sevgili PDF İndir kitabı 2009 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 416 sayfadan oluşmaktadır. Aşk edebiyat, fantastik ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Melissa Marr´dır.

Lanetli Sevgili konusu ve kısa bir özet

Bir kelt kadını, şans eseri kendisini elflerden birinin çocuğuna bakmakla görevlendirilmişti.Ona çocuğun yüzünü yıkaması için özel bir su verildi.Ve kadın suyu kendi üzerinde kullandı.Bunu yaparken gözlerine su dan bir damla kaçtı.O damla kadına görüyü kazandırdı.

Aislinn, hareketsiz durup perinin gözden kaybolduğu yere doğru baktı.daha kısa süre önce tanışsalarda Peri olmasına rağmen Donia o kadar şefkatli davranmıştı ki, Aislin`in gözlerinin dolduğunu hissetti. O bunları düşünürken Seth hemen arkasında belirdi.Daha kendisine sarılmadan Aislinn onun arkasında olduğunu biliyordu .

Kitabın Adı Lanetli Sevgili
Yazar : Melissa Marr
Baskı Tarihi : Ağustos 2019
Sayfa Sayısı : 416
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat, fantastik ve roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Artemis Yayınları
Ülke : Türkiye

Lanetli Sevgili PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Lanetli Sevgili PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR