Lanetliler Taburu PDF İndir

tarafından
60
Lanetliler Taburu PDF İndir

Lanetliler Taburu PDF İndir kitabı 1998 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 319 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Tarih ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Sven Hassel´dır. Lanetliler Taburu kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 17,00 TL´dir.

Lanetliler Taburu konusu ve kısa bir özet

Enformel tarih olarak okunması gerekli bir kitaptır. Sven Hassel ve arkadaşlarının Rusyadan Normandiyaya dek çok sayıda cephede savaşırken başlarından geçen olayları biraz da abartılı bir dille anlatır. Aralara koyduğu tarihi anekdotlarla kolay ulaşılmayacak verileri de okura sunan yazarın seri halde çıkan kitaplarının ilk kitabıdır Lanetliler Taburu. Savaşla ilgili olarak konuşmak isteyen herkesin önce bunları okuyup sonra da düşünmesi tavsiyedir. Kolay konuşulan zor şeyler için çok sabırsız olmamak gerek… Sven Hasselin bu kitapları E Yayınlarından çıkardı. Şu an sadece sahaflardan bulunabiliyor veya stoğunda kalmışsa ve şanslıysanız eğer kitapçılarda rastlayabilirsiniz

Adı : Lanetliler Taburu
Yazar : Sven Hassel
Baskı Tarihi : 1998
Sayfa Sayısı : 319
Kitabın Türü : Edebiyat, Roman ve Tarih
Orijinal Adı : The Legion of the Damned
Dil: Türkçe
Yayınevi: E Yayınları

Lanetliler Taburu PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Lanetliler Taburu PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR