Mahşer Nöbeti PDF İndir

tarafından
143
Mahşer Nöbeti PDF İndir

Mahşer Nöbeti PDF İndir kitabı 1995 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 733 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Roman ve Macera kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Robert Ludlum´dır. Mahşer Nöbeti kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 17,85 TL´dir.

Mahşer Nöbeti konusu ve kısa bir özet

Mahşer Nöbeti, Glenn Meade’in Brandenburg isimli romanı ile az da olsa benzerlik göstermekte ama tabii ki de Mahler Nöbeti daha eski bir romandır. Roman Brandenburg’a göre daha hızlı ilerleyen kurgusu ile daha güzel olan bir kitap; ama Mahşer Nöbeti’nde sayfalar ilerledikçe karşımıza çıkan FÜHRER bende hayal kırıklığı yaşattı, özellikle de Brandenburg’daki o gerçekle kurgulanmış, adeta insana soğuk duş etkisi yapan Führer gibi etki veremiyor; ama Ludlum ben Ludlum’um beni finalde bekleyin der gibi asıl süprizi yani FÜHRER sürprizini bize kitabın sonunda veriyor ve çok da güzel olmuş bir kurgu ile veriyor. Her sayfası final tadında, her yeni bir sayfaya geldikçe yeni yeni hadiselerin karşımıza çıktığı ve bu olaylar nasıl çözümlenecek diye düşünmeden devamında da kitabı elimden bırakamadığım bir bestsel.

Adı : Mahşer Nöbeti
Yazar : Robert Ludlum
Baskı Tarihi : 1995
Sayfa Sayısı : 733
Kitabın Türü : Roman, Macera ve Edebiyat
Orijinal Adı : The Apocalypse Watch
Dil: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi

Mahşer Nöbeti PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Mahşer Nöbeti PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR