Mavi Yakut PDF İndir

tarafından
129
Mavi Yakut PDF İndir

Mavi Yakut PDF İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 300 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, polisiye ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Arthur Conan Doyle ´dır.

Mavi Yakut konusu ve kısa bir özet

Sherlock Holmes, Sir Arthur Conan Doyle’un yarattığı, dünya edebiyatının bugün de neredeyse aramızda “yaşayan” en canlı karakterlerinden biridir. Bir roman kahramanı olmasına rağmen onun 1800’lerde kullandığı yöntemler modern Adli Tıp’a ilham kaynağı olmuştur…
Holmes’un vakaları çözmekte kullandığı; şüphelinin giysilerinin mikroskopla incelenmesi, araç tekerlerinin izlerinin kalıplarının alınması, şüpheliye psikolojik baskı uygulanması yöntemini ilk kez o kullanmıştır.
Şimdi sık sık duyduğumuz “Suç ayrıntıda gizlidir” sözünü Holmes vakaları çözerken hayata geçirmiştir.
Doyle’un, Sherlock Holmes öyküleri ve romanlarının dünyadaki toplam satışı 60 milyonu ve sinema uyarlamaları ise 120’yi geçmiştir.

Okuyucu Yorumları

Yeniden bir sherlock holmes kitabı çok uzun yorumlar yapmayı gerekli görmüyorum. Akıcılığın sürükleyiciliğin somutlaştırılmış halini elimde tutuyorum şuan. Sınavlarım olduğu halde zihnimi yormadan keyifle okuduğum bir kitap. Tavsiye ederim. Seveceğinize inanıyorum. Kitaplı günler

Holmes in okuduğum ilk kitabı, daha önce dedektiflik üzerine hiç kitap okumamıştım. Hikayeler zeka kokuyor, her durumda okunabilecek bir kitap, ister sınav, ister iş zamanı; akıcı, sürükleyici ve mantık geliştirici kitap. Şimdiden diğer eserlerindeki lezzeti merak ediyorum.

Kitabın Adı Mavi Yakut
Yazar : Arthur Conan Doyle
Baskı Tarihi : 2019
Sayfa Sayısı : 300
Kitabın Türü : Edebiyat, polisiye, roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Kaldırım Yayınları
Ülke : Türkiye

Mavi Yakut PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Mavi Yakut PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR