Medcezir PDF ve EPUB İndir

tarafından
99
Medcezir PDF ve EPUB İndir

Medcezir PDF ve EPUB İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 304 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Emily Snow´dır. Medcezir kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 11,11 TL´dir.

Medcezir konusu ve kısa bir özet

Genç yaşta Meşhur bir Hollywood yıldızı olan Willow çöküş yaşamış ve bağımlılığından kurtulmak için rehabilitasyona yatmıştır. Bu ilk de değildir. Onu bu bağımlılıktan kurtaracak ve kifayet desteği verecek aile ilişkileri de yoktur. nihayet rehabilitasyon çıkışında onu almaya gelen menajeri ona bir Amel teklifi getirmiştir ve bu Willow’un nihayet şansıdır. Beş parası kalmamıştır ve ona kimse Amel vermek de istemez. Bu nihayet işi için Havaii’ye gidecek ve sörfçü kızı canlandıracaktır. Ona sörfü öğretecek hocası Cooper ise nihayet aşama yakışıklı birisidir. Film bahanesi ile birbirlerine yaklaşan Willow ve Cooper ruhlarında ki yaraları beraber tedavi edebilirler.

Adı : Medcezir
Yazar : Emily Snow
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 304
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Tidal
Dil: Türkçe
Yayınevi: Novella Yayınları

Medcezir PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Medcezir PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR