Meftun PDF İndir

tarafından
169
Meftun PDF İndir

Meftun

Hercai ile inanılmaz ses getiren ve en çok okunan kitaplar listesinde uzun süre kalan Sümeyye Koç, ikinci kitabını hercainin devamı biçiminde kaleme almış.  İlkinde yani Hercai de içinde yoğun bir intikam duygusu olan bir aşkı anlatan yazar ikincisinde ise intikamın aşka dönüşmesini ancak dramatik ve acılı bir aşk hikâyesi biçimine dönüştürürken adeta nakış gibi işlemiş.

Kitabın Konusu

Tamamlanmamış yarım kalan ancak yoğun enerjisi hiçbir zaman bitmeyen deli bir aşkın hikâyesini anlatmış Meftun da yazar.  2. kitap meftun da ilkinden yorgun ve çok yara alan iki aşığın bitmeyen,  ancak yorgun aşklarını anlatmaktadır. Aşkın o kadar yorgunluğu vardır ki, bırakıp kendi yollarına devam etmeye karar verirler.  Fakat aşk ve sevda o kadar büyük ki birbirlerini çok sevdiklerini ve birbirlerinden ayrı nefes alamadıklarını düşünürler. Kader onları yine bir araya getirir büyük sözler eden büyük yeminler eden kahraman her şeye rağmen aşkına yenik düşer.  Ancak karşısındaki adam da çok yaralıdır.  Hercainin devamı niteliğinde ki ikinci kitabı olan meftun ilkinde ki kadar etkileyici bir kitap.  İlkinde öfkeli ve intikam dolu bir aşktan söz ederken ikincisinde artık aşka boyun eğmiş iki kahramanın aşkı devam ettirme çabaları anlatılmaktadır.  Ancak aşkları oldukça acıklı bir hikâyedir.  Buradan anlaşılan şu ki aşk ve sevgi bütün yeminleri,  sözleri,  gururu, öfkeyi her şeyi bir anda yerle bir etmektedir.

Hercai 2 Meftun

Hercai de ki heyecan ikinci kitapta yoğun bir enerji ile birlikte verilmiş. Yani kısaca meftun da aşka dair her şeyi fazlasıyla bulacaksınız.  Bu kitap dramatik aşk hikâyeleri seven okurların büyük bir keyifle ve tek solukta okuyacakları muhteşem bir kitaptır. Aşk hikâyeleri seven kişilerin elinden bırakamayacağı güzel aşk cümlelerinin olduğu aynı zamanda nefreti ve aşkı uç noktada yaşayan ve uç noktada okuyucuya hissettiren bir aşk hikâyesini anlatıyor.  İlkinde birbirini bıçaklayacak kadar nefret ve intikam dolu bir aşkın nasıl bir anda yoğun duygular içeren bir aşka ve vazgeçilmesi mümkün olmayan bir aşka dönüşünü bu kitapta anlatmış.

PDF KİTAP İNDİR