Mekanik Melek PDF İndir

tarafından
274
Mekanik Melek PDF İndir

Mekanik Melek PDF İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 536 sayfadan oluşmaktadır. Fantastik,edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Cassandra Clare´dır. Mekanik Melek kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 29,40 TL´dir.

Mekanik Melek konusu ve kısa bir özet

Amerika dan Londra´ya taşınan Tessa Gray gemi ile yaptığı yolculuğu sonrası gemiden inerken karşısında abisi beklemektedir fakat abisi yerine karşısına iki kadın çıkar.Bu iki kadın abisinin onların elinde olduğunu söyler ve bir not bırakırlar.

Tessa´nın gideceği başka bir yer olmadığından dolayı notu veren kadınların peşinden onlarla beraber gider.Tessa´nın bilmediği bazı şeyler vardır.Herşeyden önce Tessa büyülü yeteneklere sahip bir kızdır.

Notu veren kadınların peşinden gitmesi başına kötü olayların geleceğinin başlangıcıdır.Fakat genç kara kitap tutkunu Will Herondale, Tessa´nın imdadına yetişiyor.Tessa kendisini gölge avcısının dünyasında ve bir aşk üçgenin ortasında buluyor.

Macera ve tehlikerle 1800´lü yıllarda ki bir büyülü dünya…

Adı : Mekanik Melek
Yazar : Cassandra Clare
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 536
Kitabın Türü : Fantastik, Edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Clockwork Angel
Dil: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

Mekanik Melek PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Mekanik Melek PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK