Mekanik Prens PDF İndir

tarafından
239
Mekanik Prens PDF İndir

Mekanik Prens  PDF İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 600 sayfadan oluşmaktadır. Fantastik,edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Cassandra Clare´dır. Mekanik Prens kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 29,40 TL´dir.

Mekanik Prens konusu ve kısa bir özet

Serinin ikinci kitabında Tessa´nın etrafında ki aşk üçgeninden habersiz olması beni ve kitabı okuyanları çok sinirlendirmiştir.Kitaptaki erkek karakterler olan Will ve Jem´i çok seviyorum.Kitabın içeriğinde beni çok şaşırtan ve etkileyen şeyler oldu.

Bu arada yazarın kitabı betimlemesi ve anlatım tarzı çok hoşuma gitti, kitabı bir gün boyunca elimden hiç bırakmadan okudum ve bitirdim.Yazar birinci ve ikinci kitabında biraz aşka yönelse de serinin son kitabında aksiyon çok göreceğiz.

İlk başlarda kitabın aşk mı, macera mı yoksa fantastik mi olduğunu düşünüyordum fakat kesinlikle aşk kitabı…

Konunun 1800´lü yıllarda geçmesi de ayrı bir zevk veriyor.Yazar o dönemi anlatabilmek için resmen o dönemi yaşamış.

Adı : Mekanik Prens
Yazar : Cassandra Clare
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 600
Kitabın Türü : Fantastik, Edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Clockwork Prince
Dil: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları

Mekanik Prens PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Mekanik Prens PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK