Mekanik Prenses PDF İndir

tarafından
215
Mekanik Prenses PDF İndir

Mekanik Prenses PDF İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 600 sayfadan oluşmaktadır. Fantastik,edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Cassandra Clare´dır. Mekanik Prenses kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 29,40 TL´dir.

Mekanik Prenses konusu ve kısa bir özet

Serinin son kitabında ilişkileri saçma bir hale dönüşen Will, Jem ve Tessa  hakkında ne diyebilirim pek bilmiyorum.Tessa her ikisinide çok sevdi böyle bir şey gerçek olabilir mi bilmiyorum.

Kitapta ki oğlanlarda bir tuhaf her ikisi de Tessa´yı çok seviyor fakat Parabatai oldukları içinde birbirlerini de seviyorlar.Normal bir kitapta aşkı kazanan taraf için mutlu oluruz kaybeden taraf içinse üzüntülü oluruz.Fakat bu kitapta bu böyle değil.Çünkü bu kitapta kaybeden yok…

Kitabın ortalarında bazı yerler saçma geldiği için okumayı bırakmak istedim ancak devam etmek ve kitabı bitirmek için elimden gelen her şeyi yaptım ve kitabın sonlarına doğru salya sümük ağladım.

Adı : Mekanik Prenses
Yazar : Cassandra Clare
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 696
Kitabın Türü : Fantastik, Edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Clockwork Princess
Dil: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları

Mekanik Prenses PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Mekanik Prenses PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK