Meleklerle Dans PDF İndir

tarafından
76
Meleklerle Dans PDF İndir

Polisiye roman severlerin elinden bırakamayacağı,  Pegasus yayınlarından çıkan bu kitap,  Meleklerle Dans bir solukta okunacak ve etkisinden kurtulamayacağınız bir roman. Roman, Ake Edwardson imzasını taşıyor.

Kitabın Konusu

Bir otel odasında işlenen cinayet ile başlayan kitap devamında buna benzer bir cinayetin tekrar işlenmesiyle olaylar devam eder.  İlk bakışta iki cinayet arasında hiçbir bağlantı yokmuş gibi görünse de bazı benzerlikler dikkati çekmektedir. İki cinayet arasında benzerlik bulan polis ve polisiye romanlarının vazgeçilmez kişilikleri baş komiser bu cinayeti çözmek için bir meslektaşından yardım ister.  Birlikte olayı çözmeye odaklanırlar. Olay yeri incelemesi sırasında katilin cinayetleri kameraya kaydettiği fark edilir.

Kusursuz Gibi Görünen Cinayet

Kusursuz cinayet yoktur yorumundan yola çıkıldığında katil birtakım izler bırakmış bu izler takip edildiğinde polisler inanılmaz bir dünyanın içine girerler.  Burası akıl almaz vahşet, korkunç pornografi sahnelerinin çekildiği bir yerdir. Hiç bilmedikleri bir yer altı örgütü ile karşı karşıya kalırlar. Ancak hırsızın birinin girdiği bir evde kanlı giysiler bulmasıyla bütün bu ellerindeki ipuçları tamamen durumu değiştirir.  Polis teşkilatı bu cinayeti çözmek için ciddi bir emek sarf eder.  Bu konuda genç bir polisten yardım istenir. Kendi memleketi olan şehirde bu cinayetlerin işlenmesinden genç polis çok etkilenir ve cinayeti çözmek için aşırı bir istek duyar.  Bunun için yasaları bile çiğneyecek kadar öfkelenir. 

Genç komiser bütün ipuçlarını değerlendirerek her geçen gün katile daha çok yaklaştığını hisseder.  Meleklerle Dans Ake Edwardson tarafından kusursuz kurgulanmış bir romandır. Büyük bir keyifle okunacak olan roman, polisiye severleri bu kitapta buluşturuyor. Meleklerle Dans polisleri ve dedektifleri zorlayacak bir araştırmanın içine sokar. Polislerin zekâsının yanı sıra cinayet işleyen katilinde son derece zeki olması çatallanan cinayeti çözmek için birçok alternatifi bir anda ortaya çıkarır. Polisiye roman hayranı olan okuyucu iseniz kesinlikle kaçırılmaması gereken bir polisiye roman ile karşı karşıyasınız demektir.  Romanın zekice yazılmış olması,  Kuzey’in karanlık atmosferi,  ustaca kurgulanmış.  Polisiye hayranları, Meleklerle Dans PDF indir ve hemen okumaya başla.

PDF TIKLA İNDİR