Metastaz PDF İndir

tarafından
164
Metastaz  PDF İndir

Bu yılın en çok konuşulan kitaplarından biridir. Soluk almadan gerçekler ile yüzleşmeye hazır mısınız? Farklı bir üslup ile gerçeklerin ve unutulanların anlatılmasını sağlayan yazar adeta kitap konusunda şov yapmaktadır.  Metastaz kanserli hücrelerin vücut içerisinde nasıl yerleşmesini anlatan bir kelimedir. Kitap içerisinde ise hayatımızın içerisine yalanların ve hırsızlıkların nasıl yerleştiğini göreceksiniz.

Kitap Özeti

Kitap içerisinde birçok konu ele alınmaktadır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz.

Ak partili bakanın tarikat şeyhinden istediği şey neydi? Hâkimler rüşvet alırken nasıl yakalandı? Genelkurmay başlanın özellikle sahip çıkın dediği kişiler nasıl oldu da tutuklandı? Menzilci polisler o fotoğraflarda ne yapıyorlardır? Fotoğrafları ilk kez göreceksiniz. FETÖ operasyonunda ortaya çıkartılan imtiyazlı ortaklar kimdi? Hangi tarikat kim için Cumhurbaşkanına mektup yazdı? Neden ve kime kefil oldu? Devlet boşluk içerisinde FETÖ’den kalan koltuklara kimleri yerleştirdi? Hüsn-ü şahadet ve FETÖ borsası nedir?

FETÖ operasyonları içerisinde bulunan savcının odasını AKP’li iş adamları mı bastı? Çektiği gizli fotoğrafları tüm davalara eklemek için kullanan isim kim? Onun arkasında kimler var? Hangi gazeteci kendisinin MİT’e bağlı olduğunu söyleyerek insanları dolandırdı? Üstü kapatılan gizli telefon görüşmelerinde neler yaşandı? Erdoğan’ın tehdit edildiği toplantıda kimler vardı?  Yara almadan çıkan ünlü kişiler kimler?

Gibi tüm soruların cevaplarını bu kitap içerisinde özgürce ve korkmadan bulabileceksiniz. Her türlü bilginin saklanmadan yazılması sizi çok şaşırtacak. Ayrıca ülkemiz içerisinde türeyen tarikat adı altındaki kuruluşların nasıl hayatımızın içine kadar işlediklerini ve tüm bu olaylara nasıl sustuğumuzu göstermişler.

Özellikle 15 Temmuzdan sonra oluşan boşluk içerisinde kimin ne oyunlar oynadığını açıkça dile getiriyor. Kimsenin söylemeye cesaret edemediklerini bu kitap içerisinde bulabileceksiniz. Okurken hem şaşıracak hem de cesaretleneceksiniz. Hali hazırda olan tarikatların yaptıkları, oynan oyunları, söylenen yalanları okurken tüyleriniz diken diken olacak. Kitap içerisinde ayrıca hala insanların gözlerinin nasıl kapalı şekilde beklediklerini de yazı haline dökerken, bu durum için yapılan açıklamalar ile adeta gözleriniz açılacak. Elinize aldıktan sonra bırakamayacağınız bu kitap ayrıca Türkiye gerçeklerini de korkmadan ortaya koymaktadır.

PDF KİTAP İNDİR