Mihri Mavi – Psikopat 3 PDF İndir

tarafından
1336
Mihri Mavi – Psikopat 3 PDF İndir

Psikopat 3 PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 496 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Mihri Mavi´dir.

Mihri Mavi Psikopat 3

Psikopat 3 PDF İndir, Zaman her şeyin ilacı mıdır ? Söylendiği gibi dakikalar yavaş yavaş yerini saatlere bıraktıkça, saatler yerini günlere terk ettikçe, günler aylara, aylar yıllara dönüştükçe çekilen acılar azalır mı, yaşanan devasa pişmanlıklar yok olur mu, hissedilen suçluluk duygusu geçer mi ? Böyle olmasını umut ediyorum.Bunun gerçekleşmesi için dua ediyor ve çaresizce bekliyorum.

İçime işleyen acı, pişmanlık, suçluluk geçsin diye saniyeleri, dakikaları, saatleri sayıyorum.Akıp giden gözyaşlarımla birlikte kederle yoğunlaşan hislerim, acıyla bütünleşen duygularım azalsın diye umutsuzca bekliyorum.Ama her geçen zaman hayatım kararmış gibi hissetmekten kendimi alamıyorum, o kadar üzgünüm ki göğsüm pişmanlıkla sıkışıyor.

Ciğerlerime çektiğim her nefes ıstırabımı damarlarımda dolaşan kesin bir acıya dönüştürerek canımı yakıyor.Hiç ummadığım bir anda, hayatımdaki her şey yolunda giderken öyle kötü bir tecrübe yaşadım ki bütün her şey bir anda altüst oldu.Ben daha ne olduğunu bıraktığı yıkık dökük büyük bir enkaza dönüştü.

Sadece benim hayatım değil, benimle birlikte aynı kaderi paylaşan Kağan ve Timuçin´ ise hastaneye kaldırıldı.Bense…Katlanılmaz derecede ağır bir suçluluğun altında eziliyorum.Çünkü tek suçlu benim, biliyorum ve buna katlanamıyorum.Başkalarının hayatının paramparça olmasına sebep olduğum için kahroluyorum.İçin için pişmanlıktan ölüyorum.