Mühr-ü Süleyman PDF İndir

tarafından
143
Mühr-ü Süleyman PDF İndir

Mühr-ü Süleyman PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 213 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Meryem Aybike Sinan´dır.

Mühr-ü Süleyman ÖZET

Mühr-ü Süleyman PDF İndir özet, Yepyeni bir çağ başlayacak. .. ” Güçlü ve heybetli iki adam yaşlı kahinin sözleri üzerine O ıssız mağaradan atlarına binerek uzaklaştılar.Yaşlı Kahin arkalarından öfkeyle ve sesi yırtınarak bağırıyordu: “Gidin, gidebildiğiniz yere kadar gidin, önce Davud’un, sonra onun oğlu Süleyman’ın adaletinden ve hükmünden kurtulamayacaksınız, ahmak muhterisler!”

Kenan topraklarında nizam ve intizamın bir türlü bir araya gelemediği kötü günlerdi ve halk iki farklı hükümdarın egemenliği altında fakir ve bizar düşmüş ve yoksullukla inliyordu.

İsralloğullarırun iki kabilesi iyice ayrışmış, nizam ve intizam kalmamıştı. Yuşa oğlu Davud, yine koyunlarını ve keçilerini alıp kasabanın sırtını dayadığı tepenin yamacına gelmiş, onlar otlarurken kendisi yanında getirdiği mizmarını üflüyordu. Bu musiki aleti, Allah tarafından kendisine bizzat verilmiş bir armağan gibiydi.

Mizmar, derin boşluğa ses verince bütün cümle mahlftkat bir ağızdan Allah’ı tesbih ediyor gibiydi. Etrafına toplanan kuşlar kümesi, yılanlar topluluğu, çöl ceylanları, sakarcalar, kartallar, şahinler, sırtlanlar, karıncalar, cümle börtü böcekler huşüyla salınıyorlardı.

Yandex Tıkla İndir
Google Drive Tıkla indir