Muzlu Pastam PDF ve EPUB İndir

tarafından
211
Muzlu Pastam PDF ve EPUB İndir

Muzlu Pastam PDF ve EPUB İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 296 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Betül Güçlü´dır. Muzlu Pastam kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,15 TL´dir.

Muzlu Pastam konusu ve kısa bir özet

Küçük dükkanların ve pasajların olduğu yere doğru yokuş aşağı yürürken bunları düşünüyordum.Bu kurs işi bana çok iyi gelmişti.Düşünmekten çıldıracağım anı beklemek yerine harekete geçebilmiştim.Bunun için Alper´e minnettardım.Çünkü bana kurs açabileceğim öğrencileri bulmasaydı muhtemelen pes etmiştim.

Aklar pasajına girip matbaadan istediğim broşürleri aldıktan sonra elimdekilere bakıp derin bir iç çektim.Zeynep broşür dağıtmanın iyi bir fikir olacağını söylemişti, ama daha önce bu tarz bir iş yapmamış bir kişi olarak başlangıç için desteğe ihtiyacım olacaktı.İnsanları yolundan çevirip Desta´nın Düşlerine gelin demeyi utanıyordum.

Bu işlerde girişken bir kişi sayılmazdım.Bu sebeple ağzı laf yapan arkadaşlarımdan bir tanesi olan Zeynepi aramaya karar verdim.Fakat zeynep her zaman olduğu gibi telefonlarını açmadı ve son bir kişiyi aramaya kara verdim.Oda Alperdi.

Adı : Muzlu Pastam
Yazar : Betül Güçlü
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 296
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Muzlu Pastam
Dil: Türkçe
Yayınevi: Müptela Yayınevi

Muzlu Pastam PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Muzlu Pastam PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK
YEDEK LİNK