Ne Düşündüğünü Biliyorum PDF indir

tarafından
146
Ne Düşündüğünü Biliyorum PDF indir

Ne Düşündüğünü Biliyorum PDF İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 400 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Allen Smith´tir.

Ne Düşündüğünü Biliyorum ÖZET

Ne Düşündüğünü Biliyorum PDF indir, İki buçuk metrekarelik odadaki müşteri arkasındaki loş odayı gözler önüne seren tek taraflı aynanın karşısında otu­ruyordu. Kayıt cihazından yükselen sinir bozucu kahkaha­lar duvarlardaki hoparlörlerden yükselen kuru öksürüklerle sık sık kesiliyordu ama müşteri kendisi için bırakılmış ku­laklıkları taktığı için herhangi bir şey duymuyordu.

Saatine baktı. 23:20. Üç saattir buradaydı ve ikinci viski­sini yudumluyordu. Penceresiz oda son derece pahalı, eski­tilmiş ahşap mobilyalarla döşeliydi. Sandalye Arne Jacob-sen koleksiyonuna aitti. Halıysa antika bir İran halisiydi.Krom sarısı barda aralarında soğutulmuş kovanın içindekiPinot Noir ve Sancerre şaraplarının da olduğu pahalı içkiler bulunuyordu.

Tavandan koni biçimli dört nikel süsleme sar­kıyor, kristal viski kadehlerinin ışığı bu süslerde yansıyaraktavanda yıldız biçimli şekiller meydana getiriyordzu. Barın alt rafında küçük kırmızı cihazı bulunuyordu.

Müşteri, Birleşik Devletlerde öncü bir elektronik firma­sının güvenlik müdürüydü. Kendisi bu türden lükslere aşinaolmasını sağlayacak bir gelire sahip olmasa da yanında ça­lıştığı insanlar bu tür ortamlara son derece alışkındılar.

Veşu an ondan telefon bekliyorlardı. Little Italy bölgesindeki bir lokantada Carmine Delanotte adlı, son derece şık giyim­li , oldukça bakımlı çete lideriyle görüşme ayarlamak birhafta süren yoğun bir araştırma süreci gerektirmişti. Car­mine Delato ancak bir şişe Barolo içip, üzerine de iki dubleespressoyu mideye indirdikten sonra bir internet şifresiyle gerçek ismi olmadığı apaçık ortada olan Geiger’in adınıvermişti.

Şifreyle Geiger’in internet sitesine, DoYouMrJo-nes.com adresine ulaşmış, Delanotte’nin adını kullanması sayesinde süreci de hızlandırmıştı. Gecenin erken saatlerin­de müşteri, hedefi yani şirketinin araştırma geliştirme bö­lümü görevlisi Matthew Gant’ı otoparktan kaçırıp, aldığı talimatlar doğrultusunda Ludlow Caddesi’ndeki, dışarıdan dikkat çekmeyecek bu sade görünüşlü, iki katlı binaya ge­tirmişti.