Nefesini Tut PDF İndir

tarafından
119
Nefesini Tut PDF İndir

Nefesini Tut PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 448 sayfadan oluşmaktadır. Korku,Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Holly Seddon´dır. Nefesini Tut kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 24,00 TL´dir.

Nefesini Tut konusu ve kısa bir özet

Gillian Flynn, Laura Lippman ve Paula Hawkins sevenler için Holly Seddon’dan, okuru daha ilk sayfasından esir edecek, şaşırtıcı dönemeçlerle, başarılı bir şekilde yaratılmış karakterlerle ve sürükleyici psikolojik gerilim öğeleriyle dolu bir çıkış romanı geliyor.
Bazı sırlar asla ölmez. Sadece kilit altında tutulurlar.

Amy Stevenson, sıradan bir yaşamı ve sıradan sorunları olan bir genç kızdı. Ama Amy’nin bir sırrı vardı, onu kendi vücudunda bir mahkûma dönüştürecek kadar tehlikeli bir sır. Bilinci ve kâbusları arasında sıkışıp kalmış olan Amy, on beş yıldır birilerinin onu kurtarmasını ve yaşadığı korkunç saldırının sorumlusunu bulmasını bekliyordu.
Çalıştığı gazeteye hazırladığı bir yazı için hastaneyi ziyaret eden Alex gündüzleri susuzlukla, geceleri boğulmakla savaşıyordu. Ta ki Amy Stevenson ile karşlaşana kadar… Amy’yi gören Alex gençlik yıllarından hatırladığı hikâyenin araştırılmaya değer olduğunu düşünmüştü. Genç kızın hayatına ve yaşadıklarına dahil oldukça görünenden daha fazlası olduğunu keşfetmiş ve aradığı tek kurtuluşun Amy’ninki olmadığını fark etmişti. Fakat tek tanığı, yaşadıklarını anlatamayacak durumda olan bir olay nasıl çözülebilirdi?
***
Keskin bir final ve iç içe geçmiş karakterler… Trendeki Kız’dan beri hiçbir gerilim romanı beni bu kadar etkilememişti.
–Tess Gerritsen

Uzun zamandır karanlıkta bekleyen ve arapsaçına dönmüş gerçekler üzerine yazılmış hızlı tempolu bir çıkış romanı.
–New York Times çoksatan yazarı Kimberly McCreight

Çok sürükleyici… Seddon’un anlatım tekniği çok güçlü… İnşa ettiği dünya kesinlikle büyüleyici ve etkileyici bir biçimde karanlık.
–Kirkus Reviews

“Fazlasıyla etkileyici.”
–Marian Keyes

“Nefesinizi tutun, işlerinizi bırakın, aslına bakarsanız bu çıkış romanını bitirene kadar tüm planlarınızı unutun çünkü bu roman sizi ilk sayfadan esir alacak…
Fevkalade, etkileyici ve mutlaka okunması gerekiyor.”
–Glamour

“Sizi etkisi altına alacak bir roman mı arıyorsunuz? Bu psikolojik gerilim romanı tam aradığınız kitap.”
–New Magazine

Adı : Nefesini Tut
Yazar : Holly Seddon
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 448
Kitabın Türü : Korku, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Try Not To Breathe
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Yabancı Yayınları

Nefesini Tut PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Nefesini Tut PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR