Neptün Varisi PDF İndir

tarafından
102
Neptün Varisi PDF İndir

Serinin son kitabını çok merak ettiğim için çıktığı gibi aldığım halde ve kitabı okuduğum neredeyse iki hafta olmasına rağmen yorumuma ancak yeni sıra geldi.

Serinin ikinci kitabı büyük mücadelenin sonunda dostları Racheli kaybederek sonlanmıştı ve üçüncü kitapta Syrenalı Galen’in kaybettiği dostunun yasını dışarıya belli etmemek için sevdiği yarı Syrenalı Emma ile baş başa bir yerlere kaçmanın yollarını aramasıyla başlıyor. Bunu fırsat gören Poseidon Kralı Antonis ise Emma’ya küçük bir kasaba ola Neptune ‘e gitmelerini öneriyor. Tabi ne oluyorsa da orada oluyor.

Neptune kasabasında, insanlar, Syrenalılar ve Emma gibi bir çok melez yaşıyor ve bu kasabanın varlığından ise çoğu kişinin haberi yok. Emma ve Galen, tatil için geldikleri bu kasabada kendilerini büyük bir beklentinin odağında buluyorlar: Neptune’lüler okyanus sakinleri ile barış yapmak ve açık denizlerden paylarını almak istiyorlardı. Dahası Emma’ya olan ilgisini gizlemek için hiç çaba sarf etmeyen Neptune’lü melez Reed, Galen’in sabrını fena halde zorluyor (tabii benim de sabrımı zorladı dersem yeridir).

Neptune’lü halkın arasında iyisi olduğu kadar kötüsü de var. Onlar ise savaş istiyor.İkinci kitapta Syrenalı Jagen ve Paca’nın sebep olduğu karışıklığın arkasındakiler şimdi de Galen ile Emma’yı kullanarak yarım kalan işlerini tamamlamaya çalışıyorlar. Bu kitapta Emma’ya çok kızdığım yerler oldu, hatta Galeni hak etmediğini bile düşündüm hala düşünüyorum. 

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR