Nicole Jordan – Arzunun Kıyısında PDF İndir

tarafından
240
Nicole Jordan – Arzunun Kıyısında PDF İndir

Arzunun Kıyısında PDF İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 376 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Nicole Jordan´dır.

Arzunun Kıyısında Kitap

Arzunun Kıyısında PDF İndir özet, Kıyafeti ipeksi bir fısıltısıyla yere süzülerek onu tamamen çıplak bıraktı.Lucian bu cezbedici manzara karşısında derin bir nefes aldı – narin beyaz teni mum ışığının titrek dansıyla altın sarısı ışıltılara bürünüyor, göz alıcı saçları kor alevler gibi parıldıyordu.

Baştan çıkartmaya kararlı mıydı ? Yoksa sadece… Planı ne olursa olsun, Lucian bu planın son derece etkili olduğunu itiraf etmeliydi.Daha şimdiden patlamaya hazır hale gelmişti.Yine de içgüdüleri tetikte olmasını söylüyordu.

Bakışları sartleşmiş göğüs uçlarında gezinirken gülümsemeye çalıştı.Uylukları şehvet uyandıran bir davetle hafifçe aralandığında ise Beni Ayartmaya mı çalışıyorsun aşkım diye sordu.Gülümsemesi oldukça tahrik ediciydi.

Lucian bunun bir yalan olduğunu biliyordu.Uzunca bir süre onun zümrüt yeşili gözlerine baktı.Değerli derinliklerinde bir günah saklı olabilir miydi ?

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR