Nili-Ortadoğuda Casuslar Savaşı PDF İndir

tarafından
50
Nili-Ortadoğuda Casuslar Savaşı PDF İndir

Nili-Ortadoğuda Casuslar Savaşı PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 192 sayfadan oluşmaktadır.Tarih kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Necmettin Alkan ´dır. Nili-Ortadoğuda Casuslar Savaşı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 14,00 TL´dir.

Nili-Ortadoğuda Casuslar Savaşı konusu ve kısa bir özet

NİLİ, I. Dünya Savaşı sırasında Filistin topraklarında kurulmuş olan bir Yahudi Casusluk Örgütünü anlatıyor. Kitap iki bölümden oluşuyor. İlk bölümde, önce Filistin meselesinin bir özeti, Filistin’e Yahudi göçleri, NİLİ adlı bu İngiliz yanlısı, Türk karşıtı casusluk örgütünün kuruluşu, faaliyetleri anlatılıyor. İkinci bölümde ise örgütün kurucularından olan Alexander Aaronsohn’un Türk Ordusuyla Filistin’de adlı propaganda kitabının tercümesi var. Kitap, baştan sona Türk düşmanlığı ve iftiralarıyla dolu. Ancak dönemin Kanal ve Filistin Cephelerinden malumatlar vermesi nedeniyle önemli.

Adı : Nili-Ortadoğuda Casuslar Savaşı
Yazar : Necmettin Alkan
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 192
Kitabın Türü : Tarih
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Kronik Kitap

Nili-Ortadoğuda Casuslar Savaşı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Nili-Ortadoğuda Casuslar Savaşı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR