Olasılıksız PDF ve EPUB İndir

tarafından
716
Olasılıksız PDF ve EPUB İndir

Olasılıksız PDF ve EPUB İndir kitabı 2018 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 475 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Adam Fawer´dır. Olasılıksız kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 25,55 TL´dir.

Olasılıksız konusu ve kısa bir özet

Değeri bilinmeyen bir kitap henüz…

Matematik, tıp, felsefe ne ararsan Mevcut. Bilim-Kurguyu kitaplarda seçenek etmesem de bu kitabı hiç sıkılmadan bitirdim. Yazar, bu kadar kesif konuları biraraya getirip okuyucuyu sıkmadan akıcı bir şekilde anlatmış ve sonunu da çok hoş bağlamış. Adam Fawer’da müthiş bir Kabiliyet Mevcut. İlk kitapta böyle bir başarı beni çok şaşırttı. Bu kitabın yeri bende her vakit ayrı kalacak…

Adı : Olasılıksız
Yazar : Adam Fawer
Baskı Tarihi : 2018
Sayfa Sayısı : 475
Kitabın Türü : Edebiyat, Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: April Yayıncılık

Olasılıksız PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Olasılıksız PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR