Öldüren Sırlar PDF İndir

tarafından
101
Öldüren Sırlar PDF İndir

Ünlü ve popüler genç bir kadının öldürülmesiyle kimsenin bilmediği sırlarının açığa çıkmasını anlatan sürükleyici ve heyecan verici bir roman.  Aynı zamanda ölümüyle ortaya çıkan,  insanları şaşkına çeviren gerçekler.  Lynda la Plante’nin nefes kesen romanı.

Kitabın Konusu

Son derece popüler olan ve sürekli isminden söz edilen,  manşetlerden inmeyen,  hareketli ve şaşaalı bir hayatı olan genç bir kadın ve esrarengiz bir ölümle çorap söküğü gibi dökülen sırlar.  Bu kişi Âmânda Delany.  Âmânda Delany son derece hareketli,  şaşaalı hayatı,  ünlü aktörler ile yaşadığı serüvenler,  aşklar vs. dışarıdan bakıldığında normal insanların dışında farklı bir hayatı yaşayan genç kadın bir gece film setinden evine son kez dönmüş,  evine son kez girmişti.  Ertesi gün güzel kadının cesedi bulundu.  Ancak öldüren kişi kadını birçok bıçak darbesiyle delik deşik etmiş fakat güzel yüzüne bir damla kan bile değmemişti.  Güzelliği tamamen ortadaydı.  Cinayeti haber alan polislerden biri olan Anna Travis bu cinayeti çözmekle görevlendirildi.  Ancak cinayeti araştırdığın da her öğrendiği yeni bilgi de şok üstüne şok yaşıyordu.

Amanda’nın İnanılmaz Hayatı

Amanda’nın kimsenin bilmediği inanılmaz bir hayatı vardı. Uyuşturucu bağımlılığı,  anoraksıya,  bencil duygusuz ailesi, sahtekar  bir menajer, yalnızca kendini düşünen bencil duygusallıkla ilgisi olmayan eski sevgililer. Bütün bunları yaşamış bir kadın ve travmalarla dolu bir hayatı olan Amanda’yı kim öldürmüş olabilirdi? Kim onun hayatına son vermek isteyebilirdi?  Polis memuru Anna ve beraber çalıştığı ekibi,  katilin izini sürerken kendi sorunlarına dönüp bakma ihtiyacı duymakta ve Amanda’nın ölümü, kendi sorunları ve hayatı ile yüzleşen bir polis memurunu da anlatan bir roman ‘’Öldüren Sırlar. Oysa Anna çok başarılı polis memuruydu.  Terfi etmesi de söz konusuydu ve böyle bir beklentisi de vardı.  Ancak kurulun önüne çıkmak Anna’yı durdurdu. Hayatta hiçbir şey dışarıdan bakıldığı gibi değildi ve şimdi bu gerçekle yüzleşti. Genç bir kadının sırlarla dolu ölümü bir başka kadının hayatına ışık tutmuştu. Kendini sorgulaması ve bastırdığı birçok sorunuyla yüzleşmesini sağlamıştı bu cinayet.  Kişilik analizlerini de öne çıkaran heyecan verici bir roman. Öldüren Sırlar PDF indir ve hemen okumaya başla.

PDF KİTAP İNDİR