Ölülerin Fısıltısı PDF İndir

tarafından
121
Ölülerin Fısıltısı PDF İndir

Ölülerin Fısıltısı PDF İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 333 sayfadan oluşmaktadır. Polisiye, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Simon Beckett´dır.

Ölülerin Fısıltısı konusu ve kısa bir özet

Tennessee’nin yaz sıcağında David Hunter, ıssız Puslu Dağ’daki bir kulübede işlenmiş cinayeti incelemesi için çağrılmıştı. Karşısındaki sahne hem dehşet verici hem de tuhaftı.

Ceset masaya bantla yapıştırılmıştı. Yaralardan, en ufak delillere kadar her şey adli tıp uzmanlarının yöntemlerini boşa çıkaracak şekildeydi. Çok geçmeden Hunter bir seri katille karşı karşıya olduğunu ve bu kişinin adli tıp hakkında birçok şey bildiğini anlamıştı. Ancak katil, Hunter’ı kandırmaya devam ediyordu. Cesetleri tuzak kurmak için kullanıyor, bir ceset bulunduktan sonra yerine yenisini yerleştiriyordu. Fakat çok geçmeden katil gözlerini David Hunter’a dikecekti…

“Beckett gerilimi iyice artırıyor. Sonuna kadar da kopacak kadar gerilmişken sizi hiç beklemeyeceğiniz bir yerden yakalıyor. Ölülerin Fısıltısı, Beckett’ın polisiye türünde ön sıralarda olması gerektiğini bir kez daha kanıtlıyor.”

– Publishers Weekly –

Adı : Ölülerin Fısıltısı
Yazar : Simon Beckett
Baskı Tarihi : 2019
Sayfa Sayısı : 333
Kitabın Türü : Polisiye, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Yabancı Yayınları

Ölülerin Fısıltısı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Ölülerin Fısıltısı PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR