Ölüm Adası PDF İndir

tarafından
137
Ölüm Adası PDF İndir

Ölüm Adası PDF İndir kitabı 2010 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 224 sayfadan oluşmaktadır. Polisiye,Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Agatha Christie´dır. Ölüm Adası kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 14,08 TL´dir.

Ölüm Adası konusu ve kısa bir özet

Miss Marple karayip güneşinin altında huzurlu ve mutlu günler geçiriyordur.Hava sıcaktır ve romatizmalarada iyi gelmiştir fakat heyecandan eser yoktur.

Her şey sıradan giderken otelde tanıştığı emekli bir subay, bu sıradan giden hayatı birden değiştirir.Emekli subay bir katilin hikayesini anlatmaya başlar ve tam katilin fotoğrafını gösterecekken birden fotoğrafı cebine atar. Bu panik içindeki davranışlarından sonra otelde peş peşe cinayetler işlenmeye başlar.

Adı : Ölüm Adası
Yazar : Agatha Christie
Baskı Tarihi : 2010
Sayfa Sayısı : 224
Kitabın Türü : Polisiye, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : A Caribbean Mystery
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Altın Kitaplar

Ölüm Adası PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Ölüm Adası PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR