Ölüm Şarkısı PDF İndir

tarafından
140
Ölüm Şarkısı PDF İndir

Ölüm Şarkısı PDF İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 432 sayfadan oluşmaktadır. Polisiye,Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise P. J. Parrish´dır. Ölüm Şarkısı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,10 TL´dir.

Ölüm Şarkısı konusu ve kısa bir özet

Beş farklı kişi, beş farklı yer ve beş farklı kadın…

Hepsinin tek ortak noktası sarışın olmalarıydı.Katil tarafından seçilen bu kadınların başka bir ortak noktası neydi ?

Matt Owens adında ki bir gazetecinin kız kardeşi Miami Beach´de gece kulübünde eğlenirken bir anda ortadan kaybolur ve cesedi otel odasında bulunur.Matt kardeşinin katilini bulmak için hızlıca yola koyulur ve tek bir ipucu bulur.Kız kardeşi ölmeden önce ipod´una tüyler ürpertici bir şarkı yüklenmiştir.

Şarkının sözlerinde geçen “ Pariste bir sevgili.. Başını Kestim …” sözleri Matt için yeni ipuclarınıda bir anda getirmiştir.Pariste bir cinayet daha işlendiği ortaya çıkmıştır.Matt kendini büyük bir bulmacanın içinde bulmuştur.

Matt, katilin bir sonraki hamlesini bulmak için uğraşacaktır.

Adı : Ölüm Şarkısı
Yazar : P. J. Parrish
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 432
Kitabın Türü : Polisiye, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : The Killing Song
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Arkadya Yayınları

Ölüm Şarkısı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Ölüm Şarkısı PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR