Ölümden Daha Derin PDF ve EPUB İndir

tarafından
84
Ölümden Daha Derin PDF ve EPUB İndir

Ölümden Daha Derin PDF ve EPUB İndir kitabı 2010 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 488 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat,Polisiye ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Tami Hoag´dır. Ölümden Daha Derin kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 12,31 TL´dir.

Ölümden Daha Derin konusu ve kısa bir özet

“Tommy! Aman Tanrım,” dedi. “Gelmek zorunda miydin?” “Ben iyiyim,” dedi çocuk. “Doktora gittim.” “Ama iyi gözükmüyorsun. Yatıp dinlenmen gerek.” “Tommy güçlü bir delikanlı,” Dedektif Mendez. “Yapması gerektiği şeyi tam bir erkek gibi yaptı.” Bayan Navarre gözlerini kısarak ona bakıp, “Aptal erkekler,” diye mırıldandı. Birlikte masaya geçtiler. “Dedektif Mendez ikinize dün olanlarla ilgili birkaç şey soracak,” dedi Bayan Navarre. “Evet,” dedi Dedektif Mendez. “O parmağın Dennis’te olduğunu biliyor muydunuz? “Hayır!” diye yanıt verdi çocuklar aynı anda. “Wendy bana Dennis’in parkta cesede dokunduğunu gördüğünü söylemiştin. Parmağı alırken gördün mü onu?” “İğrenç!” diye hiddetle bağırdı Wendy. “Hayır! Görsem söylerdim zaten!” “Peki ya sen, Tommy?” Tommy başını acıdan gözlerinin önünde yıldızlar uçuşmasına neden olacak kadar hızla salladı. “Dennis bununla ilgili hiçbir şey söylemedi mi? Parkta veya somasında?” “DennisTe konuşmamaya çalışıyoruz,” dedi Wendy aşırı resmi bir tonla. “Kabadayı olduğu için mi?” “O hem kabadayı hem de iğrenç biri,” dedi Wendy. “Hep pis kokar, kötü kelimeler kullanır, yanında ezilmiş kurbağa ya da yolda bulduğu ölü hayvan organları gibi iğrenç şeyler taşır. Çok tuhaf ve de iğrenç biri,” dedi. “Ve de aptal.” Birden susup Bayan Navarre’ye bir bakış fırlattı. Belki bu son cümlesi yüzünden başı belaya girebilirdi. “Sen de aynı şeyleri mi söyleyeceksin, Tommy?” “Yüksek sesle değil elbette,” diye itiraf etti Tommy. “Yoksa yine bu hale gelirim.”

Adı : Ölümden Daha Derin
Yazar : Tami Hoag
Baskı Tarihi : 2010
Sayfa Sayısı : 488
Kitabın Türü : Edebiyat, Polisiye ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık

Ölümden Daha Derin PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Ölümden Daha Derin PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR

SİTEMİZE DESTEK İÇİN YEDEK LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ

YEDEK LİNK