Ölüme 5 Kala PDF indir

tarafından
78
Ölüme 5 Kala PDF indir

Ölüme 5 Kala PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 464 sayfadan oluşmaktadır.Kitap edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Mark Billingham´dır.

Ölüme 5 Kala ÖZET

Ölüme 5 Kala PDF indir, Ne kadar kan gerek? Doğru web sitesini bulmuştu nihayet; yaşamaya değer bir şeye sahip olma ve profesyonel yardım gibi bir şey arama konusunda onca yapmacık zırvalığın arasından güçlükle ilerlemiş ve bilmesi gerekeni gerçekten gösteren bir site bulmuştu bulmasına, ama tek cevaplamadıkları soru kendisininkiydi.

Başka ne ararsan vardı; nasıl ve nereden kesilmesi gerektiği, söz konusu vücut ısısını yükseltme ve damarı, ya da o şey her neyse, küvet giderini tıkadığında küvet suyunun nasıl işe yaradığı… Akışın sürekliliğini sağlama… Sinirleri bozuluyordu, çünkü ne yapacağına karar vermişti bir zamanlar; her şeyi doğru düzgün yapmaya niyetliydi.

Her şeyin içini dışını bilmeye… Vücudun ne kadar kan kaybetmesi gerekti… sondan önce? Tahminen litrelerce. Şimdiden bayağı kaybetmişe benziyor. Kızıl bulutların suda oluşturduğu girdabı izliyor. Suyun dönüşünü seyrediyor. Her bir zerresi kıpkırmızı olana dek… Küvetin dibindeki bıçağı
artık göremeyene dek…

Bu kadar çok kanın olması dehşet verici. Birkaç dakika daha böyle düşünüp sonunda bir şeyin değişmeyeceğine hükmediyor. Ne kadar kan kaybetmesi gerektiğini, şimdiye kadar kaç litre ya da kaç galon olduğunu -ya da artık kaça tekabül ediyorsa- tam olarak kestirememiş olsa da ortada bariz bir cevap var. Bu da kâfi. Yeterli.

Kuşkusuz, biraz can yakan ilk kesiklerden sonra ıstıraplı da değil hiç yoktan. Bunun çok rahat bir yöntem olduğunu okumuştu. Diğerleriyle karşılaştırıldığında tabii ki; zaten onlar da seçenekler arasında yoktu. Bu yöntem kusursuzdu. Pis, ama kusursuz.